bbn

  • ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

    Παρασκευή, 16 Μαΐου 2008

    Με στολή της Αρχαίας Μακεδονίας...

    .
    ...θα εμφανιστεί στην Eurovision η τραγουδίτρια των Σκοπίων!
    .,.
    Θα εμφανιστεί στολισμένη σαν βασίλισσα της αρχαίας Μακεδονίας. Το φόρεμα της θα αναπαριστά τον χάρτη της «ενιαίας Μακεδονίας». Τα μάτια όλων των κατά φαντασίαν "Μακεδόνων" θα βρίσκονται καρφωμένα πάνω της. Από τα χείλη της θα βγαίνει το τραγούδι που αναφέρεται στην...γενοκτονία των «Μακεδόνων του Αιγαίου»!!!!!!!! από τους ...Έλληνες!!! Ο λόγος για την Μιγιάτα, δηλαδή την Νατάσα Μιγιάτοβιτς, την νεαρή Σκοπιανή τραγουδίστρια, η οποία θα συμμετάσχει με το τραγούδι αυτό στην φετινή Eurovision, εκπροσωπώντας την ψευδεπίγραφη «Μακεδονία»! Και εμείς εδώ, δεν γνωρίζουμε τίποτε...
    Η πολύφερνη ΕΡΤ, που αναμεταδίδει συνεχώς διαφημιστικά του..μεγάλου αυτού πολιτισμικού θεσμού, «ποιεί την νήσσαν» επί του θέματος! Στα δελτία ειδήσεων μέχρι σήμερα, καμία σχετική αναφορά! Και οι Έλληνες τηλεθεατές και fun του θεσμού της Eurovision είναι έτοιμοι να χειροκροτήσουν και να ψηφίσουν την όμορφη Miyatta, χωρίς να έχουν την παραμικρή ιδέα για το τι λένε οι στίχοι του τραγουδιού της! Κι έτσι, ενώ οι Σκοπιανοί συνεχίζουν τις άθλιες προκλήσεις τους σε βάρος της πατρίδας μας και της ιστορίας μας, εκμεταλλευόμενοι κάθε ευκαιρία που του δίνεται, εμείς ασχολούμαστε και αγωνιούμε για την επιτυχία του μυστικού σχεδιασμού (Secret Combination) της Καλομοίρας! Ενός τραγουδιού, δηλαδή, που ούτε καν Ελληνικό στίχο έχει, ούτε η μουσική του επένδυση, έστω κατ' ελάχιστο, παραπέμπει στην πλούσια μουσική παράδοση μας και αναρωτιέται κανείς αν είναι δυνατόν ένα τέτοιο δημιούργημα να εκπροσωπεί την πατρίδα μας έστω και σ' αυτόν τον «κιτς» θεσμό της αισθητικής φτήνιας και της πολιτισμικής κενότητας.
    Το ερώτημα βεβαίως δεν είναι για το πώς πρέπει να αντιδράσει η χώρα μας (ίσως ένα γιαούρτωμα της ερμηνεύτριας επί σκηνής θα ήταν αρκετό!), αλλά το γιατί και χάριν ποιας σκοπιμότητας συνεχίζει η χώρα μας να αναμένει την ανάγκη συνεχίσεως των συνομιλιών με την εγκληματική γείτονα και τους κομπλεξικούς εκπροσώπους της. Αφήστε τους, αφού έτσι θέλουν να βυθιστούν στη δίνη του αλληλοσπαραγμού και της αυτοδιαλύσεως του κρατιδίου τους και να χαθούν στην ιστορική ανυπαρξία.
    Σταύρος Β.
    ------------------
    • Blogger Comments
    • Facebook Comments

    29 σχολια:

    Ανώνυμος είπε... 16 Μαΐ 2008, 3:59:00 μ.μ.

    ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ

    ΤΗΣ ΝΤΟΡΑΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ!


    ΜΗ ΜΑΣ ΖΑΛΙΖΕΤΕ!

    Ανώνυμος είπε... 16 Μαΐ 2008, 4:05:00 μ.μ.

    ΧΕΣΤΗΚΕ Η ΦΟΡΑΔΑ ΣΤ ΑΛΩΝ


    Η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟΥΣ...


    ΧΑΛΒΑΔΕΣ ΤΗΣ.

    Ανώνυμος είπε... 16 Μαΐ 2008, 4:08:00 μ.μ.

    ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ

    ΤΗΣ ΝΤΟΡΑΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ!


    ΜΗ ΜΑΣ ΖΑΛΙΖΕΤΕ!

    ================================
    ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ

    ΤΗΣ ΝΤΟΡΑΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ!


    ΜΗ ΜΑΣ ΖΑΛΙΖΕΤΕ!

    ================================

    Ανώνυμος είπε... 16 Μαΐ 2008, 4:10:00 μ.μ.

    Η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ



    ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟΝ ΧΑΛΒΑ ΤΗΣ



    ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΓΥΦΤΟΥΣ ΤΗΣ.

    Ανώνυμος είπε... 16 Μαΐ 2008, 4:12:00 μ.μ.

    TA AΦΕΝΤΙΚΑ ΤΟΥ PRESS-GR
    ΠΟΣΑ ΑΡΠΑΞΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ ΤΟΥ
    ΟΤΕ?

    ΤΑΙΖΕ ΠΟΛΛΟΥΣ Ο ΟΤΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ.

    ΚΛΑΜΑ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ.

    Ανώνυμος είπε... 16 Μαΐ 2008, 4:13:00 μ.μ.

    ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΤΩΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΣΤΗΝ ΜΑΥΡΗ ΛΕΗΛΑΣΙΑ ΤΟΥ ΟΤΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ.

    ΟΙ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ ΤΩΝ ΜΑΥΡΩΝ ΤΑΜΕΙΩΝ ΤΗΣ SIEMENS, TO ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΩΡΑ
    ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΟΤΕ.

    ΕΚΔΟΤΕΣ,ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ,ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΕ,
    ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ,ΚΑΙ..BLOGαδες, ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΤΗΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΗ
    ΤΟΥ MANAGMENT THΣ ΜΙΖΑΣ.

    Ανώνυμος είπε... 16 Μαΐ 2008, 4:13:00 μ.μ.

    OI "ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ" ΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΟΥ
    ΟΤΕ ΘΑ ΔΟΥΝ "ΑΣΠΡΗ" ΜΕΡΑ.

    ΟΙ "ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΟΙ" ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ ΤΟΥ
    ΜΑΥΡΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ, TA EXOYN BAΨΕΙ,
    "ΜΑΥΡΑ".

    ΟΙ "ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ" ΤΩΝ ΜΑΥΡΩΝ ΜΙΖΩΝ,
    ΑΥΤΟΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΙ.

    Ανώνυμος είπε... 16 Μαΐ 2008, 4:13:00 μ.μ.

    Η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΑΝΗΚΕΙ



    ΣΤΟΝ ΧΑΛΒΑ ΤΗΣ

    ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΥΦΤΟΥΣ ΤΗΣ

    Ανώνυμος είπε... 16 Μαΐ 2008, 4:14:00 μ.μ.

    ΜΕΓΑΛΕ ΑΛΟΓΟΣΚΟΥΦΗ
    ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ.
    ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΤΟ MANAGMENT TOY ΟΤΕ ΣΤΟΥΣ
    ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ.

    ΜΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΣ
    ΠΟΙΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ
    ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΤΕ.

    ΟΛΟΙ ΟΙ "ΑΝΤΙΣΤΑΣΙΑΚΟΙ" ΠΟΥ ΩΡΥΟΝΤΑΙ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ "ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΚΑΤΟΧΗ"

    Ανώνυμος είπε... 16 Μαΐ 2008, 4:14:00 μ.μ.

    ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ

    ΤΗΣ ΝΤΟΡΑΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ!


    ΜΗ ΜΑΣ ΖΑΛΙΖΕΤΕ!

    ================================
    ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ

    ΤΗΣ ΝΤΟΡΑΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ!


    ΜΗ ΜΑΣ ΖΑΛΙΖΕΤΕ!

    ================================
    ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ

    ΤΗΣ ΝΤΟΡΑΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ!


    ΜΗ ΜΑΣ ΖΑΛΙΖΕΤΕ!

    ================================
    ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ

    ΤΗΣ ΝΤΟΡΑΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ!


    ΜΗ ΜΑΣ ΖΑΛΙΖΕΤΕ!

    ================================
    ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ

    ΤΗΣ ΝΤΟΡΑΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ!


    ΜΗ ΜΑΣ ΖΑΛΙΖΕΤΕ!

    ================================
    ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ

    ΤΗΣ ΝΤΟΡΑΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ!


    ΜΗ ΜΑΣ ΖΑΛΙΖΕΤΕ!

    ================================

    ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ

    ΤΗΣ ΝΤΟΡΑΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ!


    ΜΗ ΜΑΣ ΖΑΛΙΖΕΤΕ!

    ================================
    ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ

    ΤΗΣ ΝΤΟΡΑΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ!


    ΜΗ ΜΑΣ ΖΑΛΙΖΕΤΕ!

    ================================

    takis είπε... 16 Μαΐ 2008, 4:21:00 μ.μ.

    Αν αυτο ειναι αληθεια, αποχη απο τη Eurovision εχει καταντησει κιτσαριο τελευταια με τους πρωην κουμουνιστες ετσι η αλλιως, δεν θα χασουμε τιποτα απολυτως.

    takis

    takis-gr.blogspot.com

    Ανώνυμος είπε... 16 Μαΐ 2008, 4:23:00 μ.μ.

    Όλη η είδηση είναι παραμύθι της χαλιμάς

    Μη διασπείρετε ψευδείς ειδήσεις. Η συμμετοχή της Μακεδονίας στη Γιουροβίζιον θα γίνει με το ζεύγος Ταμάρα Τόντεφσκα και Βερτσάκ.
    http://www.eurovision.tv/event/artistdetail?song=24511&event=1470

    Αυτή η Μιγιάτα είναι κάποια εγχώρια καλλιτέχνης που πουλάει ιστορία και που φυσικά δεν έχει καμία σχέση με τη γιουροβίζιον.

    Οι Μακεδονομάχοι είναι ηλίθιοι και απευθύνονται σε ηλίθιους.

    Ανώνυμος είπε... 16 Μαΐ 2008, 4:27:00 μ.μ.

    Πολύ ωραίο το μπούστο της μακεδόνισας. Σίγουρα πολύ καλύτερο από αυτό της μάνας του grsex που ψάχνει για πελάτες για να του δίνει χαρτζηλίκι.

    κακός λύκος είπε... 16 Μαΐ 2008, 4:32:00 μ.μ.

    Αστεία μου φαίνεται η δημοσίευση.

    Δηλαδή τι ζητάει το ποστ? Να ντύσουμε τσολιά την Καλομοίρα για να τραγουδήσει τον Εθνικό ύμνο?

    Όσο για αυτή την Μιγιάτα ή όπως αλλιώς λέγεται(αν θα εκπροσωπήσει αυτή τα Σκόπια), δεν ξέρω τι θα φοράει ή τι θα τραγουδάει αλλα από εμφάνιση καλή είναι....

    Ανώνυμος είπε... 16 Μαΐ 2008, 4:37:00 μ.μ.

    ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΓΙ ΑΥΤΟ? http://www.eurovision.tv/event/artistdetail?song=24511&event=1470
    ΣΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ LINK ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ EUROVISION ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΟΤΙ Η FΥROM ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟ LET ME LOVE YOU TΩΝ Tamara, Vrčak & Adrijan
    (ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΟ ΘΕΣΜΟ ΘΑ ΨΗΦΙΣΩ ΤΟΝ ΙΡΛΑΝΔΟ DUSTIN ΤΗ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ)

    Ανώνυμος είπε... 16 Μαΐ 2008, 5:05:00 μ.μ.

    ΑΝΤΙ ΝΑ ΓΙΑΟΥΡΤΩΣΟΥΜΕ ΤΗ ΔΥΣΤΥΧΗ ΣΚΟΠΙΑΝΗ..........
    ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΑ ΦΛΟΚΙΑ Η Ν Τ Ο Ρ Α ΤΟ ΣΟΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΤΟΥΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ....

    Ανώνυμος είπε... 16 Μαΐ 2008, 5:18:00 μ.μ.

    ...Να ντύσουμε τσολιά την Καλομοίρα για να τραγουδήσει τον Εθνικό ύμνο?


    αχαχαχαχαχαχαααααα!!!! να το δω κι αυτο...!

    Ανώνυμος είπε... 16 Μαΐ 2008, 5:20:00 μ.μ.

    Πάντως αρχίζουμε και το συνηθίζουμε το "Μακεδονία" βλέπω...

    Ανώνυμος είπε... 16 Μαΐ 2008, 5:37:00 μ.μ.

    ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΜΕ ΔΑΥΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΑ ΛΥΣΗ Η ΑΛΛΗ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΕΔΑΦΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΝΗΚΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΟΥΜΕ
    SHKAT

    Ανώνυμος είπε... 16 Μαΐ 2008, 6:04:00 μ.μ.

    ΠολύφεΡΝΟΣ ρε, όχι πολύφερνη. Ήμαρτον

    Ανώνυμος είπε... 16 Μαΐ 2008, 7:11:00 μ.μ.

    Αμα τη χύσω την μάπα της, να δούμε τι "ενιαία Μακεδονία" και πρασιν'άλογα! Σκατοδυτικοβουλγάρα

    Ανώνυμος είπε... 16 Μαΐ 2008, 7:43:00 μ.μ.

    ΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΥΠΟ ΙΔΡΥΣΗ ΑΝΕΜΟΜΑΖΕΜΑΤΟΣ ,ΣΤΟΝ ΟΗΕ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΗ ΣΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑ ΓΕΙΤΟΝΙΚΗΣ ΧΩΡΑΣ,ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΡΟΔΟΣΙΑ .

    ΑΝ ΟΜΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΓΙΑ ΒΟΛΙΔΟΣΚΟΠΗΣΗ, ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΤΟΥΝ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.

    Η ΛΕΞΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ.
    ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ.
    ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ .

    dzois είπε... 16 Μαΐ 2008, 7:54:00 μ.μ.

    Οποια ασχετοσυνη του συγγραφεα!
    Combination σημαινει συνδυασμος και οχι φυσικα σχεδιασμος.
    Ειναι που ειναι το αρθρο ραδιο αρβιλα..

    Ανώνυμος είπε... 16 Μαΐ 2008, 8:32:00 μ.μ.

    simperasma.....katapliktika bizia gia telia ispaniki pipa , na ta vlepete eseis modeles pou epimenete na exete bizia san lemonia ...afto einai stithos gia xisimoooooooooooOOOOooooOooOooo!!:Pp

    GRSex είπε... 16 Μαΐ 2008, 11:03:00 μ.μ.

    ΑΝΑΝΕΩΣΑΜΕ ΤΗ ΜΑΚΡΟΣΚΕΛΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΑΣ - ΜΕ ΤΗ ΧΟΡΗΓΙΑ ΤΟΥ PRESS-GR!

    ΔΕΙΤΕ ΣΗΜΕΡΑ 20-ΧΡΟΝΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΜΕ ΤΑΛΕΝΤΟ ΣΤΗΝ ...ΑΠΟΡΡΟΦΗΣΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ - ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΗΣ ΛΟΥΚΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ JOHN ΑΠΟ ΙΡΛΑΝΔΙΑ!

    ΟΙ ΠΙΟ ΣΕΞΥ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ, ΜΟΝΟ ΣΤΟ GRSex.com

    ΕΙΚΟΣΑΧΡΟΝΕΣ ΚΑΛΛΟΝΕΣ, ΜΕ ΠΕΤΑΧΤΑ, ΟΛΟΣΤΡΟΓΓΥΛΑ ΟΠΙΣΘΙΑ ΚΑΙ ΠΛΟΥΣΙΑ ΣΤΗΘΗ! GRSex.com

    GRSex.com - ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΕΡΩΤΙΚΗ ΕΠΙΘΥΜΙΑ.

    ΑΠΟΦΥΓΕΤΕ ΤΙΣ ΑΠΟΜΙΜΗΣΕΙΣ - ΜΟΝΟ ΣΤΟ GRSex.com ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ ΣΑΣ!

    ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ, ΑΣ ΠΡΟΣΕΛΘΟΥΝ ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΣΤΟ GRSex.com ΟΠΩΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΑΛΛΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ!

    GRSex.com ΕΜΕΙΣ ΤΟΛΜΑΜΕ ΝΑ ΔΕΙΧΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΡΩΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΩΝ ΟΜΟΡΦΩΝ ΕΛΛΗΝΙΔΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 20-29 ΕΤΩΝ!


























































    /// GRSex.com

    Ανώνυμος είπε... 16 Μαΐ 2008, 11:13:00 μ.μ.

    Πόσες φορές πρέπει να πούμε ότι δεν πάει η miyiata?

    ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ, ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ:

    http://taxalia.blogspot.com/2008/05/eurovision.html

    http://taxalia.blogspot.com/2008/05/eurovision-song-contest.html

    http://www.eurovisionmacedonia.com.mk/

    Ανώνυμος είπε... 17 Μαΐ 2008, 12:50:00 μ.μ.

    http://skeftomasteellhnika.blogspot.com/
    MPES-DES-PES

    Q.G.C. είπε... 19 Μαΐ 2008, 10:07:00 π.μ.

    εάν είναι όντως αλήθεια να μας δείξετε και το videακι να το ακούσουμε στα βουλγαρικά θα είναι όλο και κάποιος θα καταλάβει τι λέει για να έχουμε άποψη!
    http://qashqaiclubgr.com

    Ανώνυμος είπε... 20 Μαΐ 2008, 8:47:00 μ.μ.

    Η μαλακία πάει σύννεφο, έτσι; Και γαμώ την ενημέρωση το Press-gr!

    Με μια απλή επίσκεψη στο site της Eurovision θα μπορούσατε να δείτε τουλάχιστον πως οι στίχοι είναι εντελώς σούξου μούξου, αγαπούλες και φιλάκια και δεν μιλάνε για αλύτρωτες πατρίδες!!!

    http://www.eurovision.tv/event/artistdetail?song=24511&event=1470

    Performer: Tamara, Vrčak & Adrijan
    Song title: Let Me Love You
    Song writer(s): Rade Vrchakovski-Vrcak
    Song composer(s): Rade Vrchakovski-Vrcak

    Let's go, let's go, let's go
    What'cha gonna do if I let you know
    You're the only one I've been dreaming of
    I've never felt love like this before

    Let's go, let's go, let's go
    Where the moon is full and the lights are low
    We can do it so slow, kiss in slow-mo
    Until dawn breaks, then I ride out solo

    You always knew how to make me cry
    I feel so helpless without you
    I'm starting to lose my mind
    I wanna be with you tonight

    The stars above glow like they're making love
    I'm running under the moonlight
    Alone in this sleepless night
    Just to be right by your side

    Let me love you
    Let me love you
    Unfold your angel wings
    Fly out from my wildest dreams
    Let me love you
    Let me love you
    Kiss me and let me die
    Before you say goodbye

    Let's go, let's go, let's go
    What'cha gonna do if I let you know
    You're the only one I've been dreaming of
    I've never felt love like this before
    Let's go, let's go, let's go
    Where the moon is full and the lights are low
    We can do it so slow, kiss in slow-mo
    Until dawn breaks, then I ride out solo.

    You always knew how to make me cry
    Who needs a smile when my tears
    Are so full of love inside
    And they are stronger than my pride

    Let me love you
    Let me love you
    Unfold your angel wings
    Fly out from my wildest dreams
    Let me love you
    Let me love you
    Kiss me and let me die
    Before you say goodbye

    Item Reviewed: Με στολή της Αρχαίας Μακεδονίας... Rating: 5 Reviewed By: Press- gr