bbn

  • ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

    Κυριακή, 4 Οκτωβρίου 2009

    42,7% το ΠΑΣΟΚ και 36,3% η ΝΔ...

    Οι τελευταίες εκτιμήσεις των κομματικών επιτελείων. Τι λένε για τα μικρότερα κόμματα. Δεν μπαίνουν μέχρι στιγμής οι Οικολόγοι
    .
    Από τον Στάθη Παλαιολόγο
    .
    Όπως αναφέρουν πληροφορίες, σύμφωνα με τις μεσημβρινές εκτιμήσεις που έχουν τα κομματικά επιτελεία με βάση την εικόνα που τους μεταφέρουν τα στελέχη τους από τις διάφορες περιοχές:
    -το ΠΑΣΟΚ κινείται στο 42,7%
    -η ΝΔ
    κινείται στο 36,3%
    -το ΚΚΕ
    κινείται στο 7,6-8%
    -ο ΛΑΟΣ
    είναι στο 5,2 με 5,5%
    -ο ΣΥΡΙΖΑ είναι στο 3,5%
    -οι Οικολόγοι
    είναι λίγο κάτω από το 3% και θα είναι το θρίλερ της αποψινής βραδιάς.
    Κατά τις ίδιες εκτιμήσεις, η διαφορά μεταξύ των δύο μεγάλων κομμάτων μπορεί να μεγαλώσει κι άλλο μέχρι να κλείσουν οι κάλπες.
    Η συμμετοχή στις εκλογές είναι μέχρι στιγμής γύρω στο 77%.
    • Blogger Comments
    • Facebook Comments

    21 σχολια:

    Ανώνυμος είπε... 4 Οκτ 2009, 3:28:00 μ.μ.

    11 % Η ΔΙΑΦΟΡΑ!!!

    ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!

    47 % ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΣΟΚ!!

    ΦΟΒΑΣΤΕ ΤΗ ΣΑΡΩΤΙΚΗ ΝΙΚΗ ΠΑΣΟΚ?/

    169 ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΠΑΣΟΚ

    Ανώνυμος είπε... 4 Οκτ 2009, 3:32:00 μ.μ.

    Επειγον

    Μεσα απο την Ρηγιλλης

    πριν 4 λεπτα η ειδηση....

    παραιτειται στις 12 το βραδυ και φευγει απο Ελλαδα ο Κωστας Καραμανλης

    μετα την συντριπτκη ηττα
    με 10- 11 % διαφορα απο το Πασοκ!

    Ηδη αεροπλανο ιδιωτικης εταιρειας ειναι ετοιμο...για να πεταξει.....για να διασωθει απο την οργη των πολιτων.....

    Γεια σου κ. Τριανταφυλλιδη 2

    Μαρτυριαρης

    Ανώνυμος είπε... 4 Οκτ 2009, 3:35:00 μ.μ.

    Παιδιά!! Σήμερα το πρωί πήγα στην Λάρυμνα και γύρισα πίσω. Κανονικά Θα έπρεπε να πληρώσω έξι διόδια. Κατάφερα να τα αποφύγω όλα. Ναι, υπάρχουν παράδρομοι που σε βοηθούν να αποφύγεις όλα αυτά τα κωλοδιόδια. Δοκιμάστε το. Θα είναι μία μικρή περιπέτεια, αφήστε που περνώντας δίπλα από κάθε διόδιο θα νιώσετε ηδονή φωνάζοντας ‘’πάρτε τα αρχίδια μου!!!’’
    Υ.Γ. Με την ευκαιρία στέλνω τους συντροφικούς χαιρετισμούς μου στον γίγαντα Κωσταντίνο Καραμανλή , τον προστάτη των απλών ανθρώπων που είχε αυτή τη φαεινή ιδέα δέκα μέρες πριν τις εκλογές να κάνει τον κόσμο να νοιώσει ακόμα περισσότερο ξένος σε αυτή τη χώρα του κώλου που είναι ιδιοκτησία αλλονών και να στείλει ακόμα περισσότερο κόσμο στο κωλοΠΑΣΟΚ.

    Ανώνυμος είπε... 4 Οκτ 2009, 3:36:00 μ.μ.

    Παιδιά!! Σήμερα το πρωί πήγα στην Λάρυμνα και γύρισα πίσω. Κανονικά Θα έπρεπε να πληρώσω έξι διόδια. Κατάφερα να τα αποφύγω όλα. Ναι, υπάρχουν παράδρομοι που σε βοηθούν να αποφύγεις όλα αυτά τα κωλοδιόδια. Δοκιμάστε το. Θα είναι μία μικρή περιπέτεια, αφήστε που περνώντας δίπλα από κάθε διόδιο θα νιώσετε ηδονή φωνάζοντας ‘’πάρτε τα αρχίδια μου!!!’’
    Υ.Γ. Με την ευκαιρία στέλνω τους συντροφικούς χαιρετισμούς μου στον γίγαντα Κωσταντίνο Καραμανλή , τον προστάτη των απλών ανθρώπων που είχε αυτή τη φαεινή ιδέα δέκα μέρες πριν τις εκλογές να κάνει τον κόσμο να νοιώσει ακόμα περισσότερο ξένος σε αυτή τη χώρα του κώλου που είναι ιδιοκτησία αλλονών και να στείλει ακόμα περισσότερο κόσμο στο κωλοΠΑΣΟΚ.

    Ανώνυμος είπε... 4 Οκτ 2009, 3:38:00 μ.μ.

    Γιώργο Παπανδρέου.
    Το νου σου μην σου στήσουνε τίποτα Ίμια, οι εθνοπροδότες Έλληνες σε συνεργασία με Τούρκους και άλλους, όπως τα στήσανε στον Σημίτη, πριν καλά καλά γίνει Πρωθυπουργός της Ελλάδας,.
    uplatiat

    Ανώνυμος είπε... 4 Οκτ 2009, 3:44:00 μ.μ.

    MΑΥΡΟ
    ΜΑΥΡΟ
    ΜΑΥΡΟ
    ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ ΣΤΟΝ ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗ

    Ανώνυμος είπε... 4 Οκτ 2009, 3:45:00 μ.μ.

    Γιώργο Παπανδρέου.
    Το νου σου μην σου στήσουνε τίποτα Ίμια, οι εθνοπροδότες Έλληνες σε συνεργασία με Τούρκους και άλλους, όπως τα στήσανε στον Σημίτη, πριν καλά καλά γίνει Πρωθυπουργός της Ελλάδας,.

    Ανώνυμος είπε... 4 Οκτ 2009, 3:48:00 μ.μ.

    Πρασινοφρουροί δε ντρέπεστε να χαίρεστε με το αμερικανάκι που θα μας κυβερνήσει ο άνθρωπος το είπε ξεκάθαρα είναι διατεθειμένος να παραχωρήσει μερικά στρέμματα γης για να κοιμόμαστε ήσυχοι (ρωτήστε τον αρχηγό σας αν το είπε)

    Ανώνυμος είπε... 4 Οκτ 2009, 3:50:00 μ.μ.

    ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ ΔΕΞΙΟΙΙΙΙ
    ΑΠΛΑ ΑΠΟΛΑΥΤΕΤΟ ΠΟΣΟ ΒΑΘΙΑ ΣΑΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΠΟΥΣΤΙΚΟ ΚΟΛΑΡΑΚΙΣΑΣ ΤΣΟΓΛΑΝΑΡΑΙΟΙ
    ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧ

    Ανώνυμος είπε... 4 Οκτ 2009, 4:06:00 μ.μ.

    Πω Πω Πω
    ΠΩ Πω Πω
    Τι τσιμπούκι είναι αυτό.

    Τις πίπες αυτές ο Τζέφρυ τις χαρίζει στους νεοδημοκρατικούς κώλους.

    Χαχαχαχαχαχα

    Έχετε μεγάλη πλάκα πανιηλίθιοι νεοδημοκράτες που νομίσατε ότι με τις μαλακίες σας θα ξανακοροιδεύατε τον Κόσμο για τρίτη φορά.

    Πάρτε την στο κώλο σας τη πούτσα του Τζέφρυ τώρα και είναι πωπω μεγάλη μέχρι το λαρίγκι θα σας φτάσει μουνόπανα.

    Άντε και καλά κόλυβα ναστε γεροί να τον θυμάστε τον μπουχέσα αρχηγό σας κορόιδα.

    Χαχαχαχαχα

    Ανώνυμος είπε... 4 Οκτ 2009, 4:24:00 μ.μ.

    Πασοκοι το παιχνίδι το χάσατε παλιό κομματόσκυλα δεν εκλέγεται με τίποτα πρόεδρο της δημοκρατίας με 42.7 τοις εκατό

    Ανώνυμος είπε... 4 Οκτ 2009, 4:31:00 μ.μ.

    Πασοκοι ,κομματόσκυλα ,χαφιέδες ,μιζαδόροι ,τεμπέληδες ,δοσίλογοι των γερμανών-αμερικανων θα δείτε τι θα πάθετε το Μάρτιο

    Ανώνυμος είπε... 4 Οκτ 2009, 4:40:00 μ.μ.

    Έτσι ρε παιδιά δεν βγαίνουν τα κουκιά και καταφεύγετε στην λάσπη και στις σοφές κουβέντες τις αλλαγής.
    Πιστεύω πως η αλλαγή θα πάρει το 52% των ψήφων για να μπορείτε να νιώσεται την Η Δ Ο Ν Η!!!!!!
    Ίδια που νοιώθεται όταν πηδάνε τις μανες σας, τις κόρες σας και τις γυναίκες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ολα για την καρεκλα είπε... 4 Οκτ 2009, 4:46:00 μ.μ.

    Ελληνίδες, Έλληνες,

    Αισθάνομαι βαθιά την επιθυμία να σας αποχαιρετίσω, αφού πρώτα σας ευχαριστήσω που σεβόμενοι τους θεσμούς, πήρατε με τα γιαούρτια τον βλάκα τον εκπρόσωπο, αλλά όχι κι εμένα. Να σας ευχαριστήσω για τις προηγούμενες δύο τρανταχτές μαλακίες που κάνατε στις προηγούμενες εκλογές στις οποίες με εμπιστευθήκατε, άγνωστο βέβαια για ποιον λόγο το κάνατε. Κάναμε ότι καλύτερο μπορούσαμε για το εθνικό συμφέρον, για την πατρίδα σας, με την προϋπόθεση βέβαια ότι κάτι τέτοιο δεν θα ερχόταν σε αντίθεση με το δικό μας, το προσωπικό και κομματικό συμφέρον.

    Παραλάβαμε μια Ελλάδα λίγο πριν το χείλος της καταστροφής, σας πείσαμε ότι ήταν στο χείλος, και την βοηθήσαμε να κάνει ένα βήμα μπρος.
    Παραλάβαμε μια Ελλάδα των νταβάδων και των εργολάβων, τους καταγγείλαμε με στεντόρεια φωνή, τους αναδείξαμε σε εθνικούς ευεργέτες και παραδίδουμε μια Ελλάδα περήφανη για τα κόμματα πόρνες, που σε ολόκληρη Ευρώπη και Αφρική, μόνο αυτή μπορεί να διαθέτει.

    Ανώνυμος είπε... 4 Οκτ 2009, 5:06:00 μ.μ.

    Αδέσμευτοι του κώλου πείτε στον κόσμο την αλήθεια γιασ την διαφορά και αφήστε τις παπαριές τύπου 7 ή 10 %. Σκατά στον τάφο του ιδρυτή σας του Ανδρέα και σκατά στους τάφους όλων των πρασινοφρουρών...

    Ανώνυμος είπε... 4 Οκτ 2009, 5:20:00 μ.μ.

    ENA ΣΛΙΠΑΝΤ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΟΥΧΕΣΑ ΓΡΗΓΟΡΑ

    ΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟ ΠΗΡΕ ΜΕΣΑ
    ΜΕΓΑΛΗ ΨΩΛΑΡΠΑΧΤΡΑ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ
    ΛΥΣΣΑΡΑ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΗ...

    Ολα για την καρεκλα είπε... 4 Οκτ 2009, 5:28:00 μ.μ.

    Διαρροές και προβολές.

    17.00 (GMT +2)

    Αποτέλεσμα προβολής με δεδομένα: την ώρα, το exit poll, την πρόοδο προηγουμένων αθροιστικών και τις δυο πιο πρόσφατες δη[ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ]σεις. Σε παρένθεση, οι τάσεις των μεγεθών.

    ΠΑΣΟΚ 42.1% (+)
    ΝΔ 34.7 % (-)
    ΚΚΕ 7.8% (0)
    ΛάΟΣ 5,2% (0)
    ΣΥΡΙΖΑ 4.2% (+)
    ΟΙΚΟΛ 2.8 (0)

    mean/margin 1%

    Δεν αναγνωρίζω και δεν εφαρμόζω και δεν συμμορφώνομαι με κανέναν νόμο που έρχεται σε αντίθεση με τον Καταστατικό Χάρτη της Χώρας, ή/και με Διεθνείς Συμβάσεις τις οποίες σαν χώρα έχουμε συνυπογράψει.
    Με επιφύλαξη παντός νόμιμου δικαιώματός μου έναντι πράξεων ή/και αποφάσεων οιουδήποτε επίορκου κρατικού ή δικαστικού υπαλλήλου.

    Ανώνυμος είπε... 4 Οκτ 2009, 6:52:00 μ.μ.

    Χρονια πολλά PRESS-ΠΑΣΟΚ
    για την γιορτή σας.
    ΤΗΝ παγκοσμια ΗΜΕΡΑ ΤΩΝ ΖΩΩΝ !
    ΚΑΛΟ ΨΟΦΟ !

    ΓΙΑ ΑΥΤΟ.
    Ο ΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΣ ΚΑΨΑΜΠΕΛΗ
    ΤΡΑΒΑ ΤΑ ΥΠΟΛΛΕΙΜΑΤΑ ΤΣΟΥΤΣΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΨΗΦΟΥΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.

    ΡΙΞΤΟ ΣΤΟ ΠΟΤΟ
    ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΣΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ...ΚΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΘΑ ΚΑΛΜΑΡΕΙ .

    ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ
    ΑΝΙΣΟΡΡΟΠΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ
    ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ (Χ@`~&*)
    ...που με στύλ Πούτιν, θα πάει άπατος ο Γιωργάκης.....στα σαγόνια του Μπόμπολα και Λαμπράκη.

    ΕΙΠΙΑΝ ΩΣ ΤΩΡΑ. ΠΟΤΗΡΙΑ ΟΥΙΣΚΙ 6.

    Ανώνυμος είπε... 4 Οκτ 2009, 7:18:00 μ.μ.

    ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΗΣ ΑΥΞΗΣΗ Ο ΑΛΛΟΣ ΛΕΕΙ ΠΕΡΝΕΤΑΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΚΡΗ,ΠΟΙΟΝ ΨΗΦΙΖΕΙΣ?ΤΟ ΠΑΣΟΚ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΔΕΞΙΟΙ.Ο ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΣΑΣ ΠΟΥΛΗΣΕ ΡΕ...ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΤΗΝ ΕΦΤΙΑΞΕ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΤΗΝ ΔΙΑΛΥΣΕ

    Ανώνυμος είπε... 5 Οκτ 2009, 12:50:00 π.μ.

    Αδέσμευτοι του κώλου πείτε στον κόσμο την αλήθεια γιασ την διαφορά και αφήστε τις παπαριές τύπου 7 ή 10 %. Σκατά στον τάφο του ιδρυτή σας του Ανδρέα και σκατά στους τάφους όλων των πρασινοφρουρών...

    4 Οκτ 2009 5:06:00 μμ

    (ΡΟΥΦΑ ΤΟ ΤΡΟΜΠΟΝΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙ!!!)

    Item Reviewed: 42,7% το ΠΑΣΟΚ και 36,3% η ΝΔ... Rating: 5 Reviewed By: Press- gr