• ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

    Δευτέρα, 8 Νοεμβρίου 2010

    Ολοι τώρα ζητούν τη στήριξη του Δημαρά...

    Ρυθμιστικός ο ρόλος του συνδυασμού του και για την επαναληπτική αναμέτρηση Κακλαμάνη - Καμίνη στο δήμο της Αθήνας. Τη μετεξέλιξη σε πολιτική κίνηση προτείνουν στελέχη του "Αρματος Πολιτών"

    Από τον Νίκο Αναγνώστου

    Εμεινε εκτός δεύτερου γύρου ο συνδυασμός του Γιάννη Δημαρά, αλλά ήδη έχει βρεθεί στο επίκεντρο του ενδιαφέροντος. Κάτι σαν "πολύφερνη νύφη". Επειδή ακριβώς τα ποσοστά των δύο "μονομάχων" της ερχόμενης Κυριακής είναι μικρά και η μάχη προβλέπεται αμφίρροπη, η κινητικότητα που παρατηρείται από σήμερα είναι εντονότατη.
    Η πλευρά Δημαρά δέχεται επιθέσεις φιλίας και από τους δύο άλλους μεγάλους συνδυασμούς, του Γιάννη Σγουρού και του Βασίλη Κικίλια. Ο ίδιος ο Γ. Δημαράς δεν μιλάει σε κανέναν και κατά τις πληροφορίες δεν πρόκειται και να κάνει καμία άλλη δήλωση -παρά τα συνεχή τηλεφωνήματα που δέχεται- μέχρι την Κυριακή, πέραν της χθεσινής στην οποία τόνισε μονολεκτικά "Συνεχίζουμε...". Οι συσκέψεις πάντως στο συνδυασμό είναι συνεχείς και ως εκ τούτου το μυστήριο μεγάλο.
    Η στάση Δημαρά αποκτά διπλό ενδιαφέρον διότι ο ρόλος του συνδυασμού του δεν θα είναι ρυθμιστικός μόνο για την Περιφέρεια αλλά και για τον δήμο της Αθήνας όπου κανείς δεν μπορεί να προεξοφλήσει ποιος τελικά εκ των Νικήτα Κακλαμάνη και Γιώργου Καμίνη θα επικρατήσει στο δεύτερο γύρο αφού κι αυτή η μάχη...
     προβλέπεται αμφίρροπη. Μην ξεχνάμε δε ότι ο δήμος της Αθήνας είναι ένα μεγάλο τμήμα της Περιφέρεια Αττικής.
    Τέλος οι συσκέψεις, σύμφωνα με τις πληροφορίες, έχουν κι ένα άλλο κρίσιμο αντικείμενο. Πολλά στελέχη του συνδυασμού εκφράζουν την άποψη ότι το "Αρμα Πολιτών" πρέπει να μετεξελιχθεί σε πολιτική κίνηση και να παίξει καθοριστικό ρόλο στις επερχόμενες διεργασίες αφού  είναι προφανές ότι η επιρροή του απλώνεται σε ολόκληρη την Ελλάδα!
    • Blogger Comments
    • Facebook Comments

    24 σχολια:

    Ανώνυμος είπε... 8 Νοε 2010, 9:01:00 μ.μ.

    Στον ΠΕΙΡΑΙΑ ψηφίζουμε στον δεύτερο γύρο , όλοι οι Πειραιώτες τον ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟ ΒΑΣΙΛΗ .
    Β . Μιχαλολιάκος , σπουδές: Ιατρική Αθηνών . Ειδικότητα : ογκολόγος ,εργάστηκε στο ΝΙΜΙΤΣ.
    Και ήταν βουλευτής της Ν.Δ .Παρατήθηκε τώρα .
    Γ . Μίχας : τεχνολόγος ναυπηγός ,ανωτέρα σχολή αναξίου λόγου , για να λέει ότι έχει τελειώσει κάτι ,για να μην φαίνεται εντελώς αγράμματος .
    Και εργάστηκε στα ναυπηγία Σκαραμαγκά ως μόνιμος φυτευτός συνδικαλιστής του ΠΑΣΟΚ.
    Επίσης είναι και ζωγράφος ( ντικιτάνγκας ;;;; )
    Δεν έχει πάει στην σχολή καλών τεχνών του πολυτεχνείου ,ούτε απ έξω δεν μπόρεσε να περάσει .

    Ανώνυμος είπε... 8 Νοε 2010, 9:08:00 μ.μ.

    ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΥΡΓΟ κ. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

    ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΖΕΣ Ή ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ??

    ΑΠΑΝΤΗΣΕ:



    Είναι δυνατή έξοδος από το Μνημόνιο, τονίζουν ειδικοί αναλυτές, εδώ και τώρα! Είναι δυνατή έξοδος από το Μνημόνιο και μπορεί να γίνει ως εξής:

    Οι Ελληνικές Κρατικές Τράπεζες, όπως και οι Ιδιωτικές μπορούν να δανειστούν από την Ευρωπαϊκή Κεντρική Τράπεζα με επιτόκιο 1%

    (μόνο ένα τοις εκατό), βάζοντας ως εγγύηση τα Ελληνικά Κρατικά Ομόλογα, που δέχεται η Ε.Κ.Τ. Οι Ελληνικές Κρατικές Τράπεζες μπορούν να δανειστούν έως 120 δις και να τα μετα- δανείσουν στο Ελληνικό Κράτος μόνο με 1,3% !! .

    Έτσι το Κράτος θα επιστρέψει στην τρόικα και στο Δ.Ν.Τ. τα δανεικά και βγαίνουμε από την επιτήρηση. Επίσης να βγουν ειδικά ομόλογα για Ομογενείς, ειδικά έντοκα γραμμάτια για τα 320 δις ευρώ καταθέσεις των Ελλήνων!


    ΕΛΛΗΝΕΣ

    Ανώνυμος είπε... 8 Νοε 2010, 9:08:00 μ.μ.

    ΤΕΛΙΚΑ ΝΙΚΗΣΑΝ ..ΠΑΣΟΚ ΜΕΙΟΝ 1ΕΚΑΤΜ ΨΗΦΟΥΣ...ΝΔ 550ΧΙΛ ΜΕΙΟΝ ΨΗΦΟΥΣ..ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΔΙΩΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΣΙΝΟΓΑΛΑΖΗ ΡΟΥΦΗΧΤΡΑ-ΜΑΦΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΒΕΡΚΟ ΜΑΣ ΤΟΤΕ ΜΟΝΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΛΛΑΔΑ..ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΦΟΥΓΚΟΚΩΛΑΡΙΟΥΣ..ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!

    Ανώνυμος είπε... 8 Νοε 2010, 9:11:00 μ.μ.

    ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗΣ (ενσωμάτωση 99,56%)

    ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    40,26%

    ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
    24,47%

    ΜΠΕΝΕΤΑΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
    18,38%

    ΒΡΕΤΤΑΚΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ
    9,21%

    ΜΑΡΩΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
    4,01%

    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    3,67%

    Ανώνυμος είπε... 8 Νοε 2010, 9:21:00 μ.μ.

    αντε παλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
    τα αρχιδια μας κουνιούνταιιιιιιιιι

    ρε ζώα.
    ανττε πάτε σε καμία γούρνα με κρύο νερό να χώσετε τον γαμημένο κώλο σας
    που καίει....

    το αει σιχτιρ...δεν το αισθανθήκατε ακόμη...σουρωμένοι ή χαπακωμένοι είστε
    εκτός απο πονεμένοι ?

    Ανώνυμος είπε... 8 Νοε 2010, 9:42:00 μ.μ.

    ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΨΗΦΙΖΕΙ ΔΑΓΚΩΤΟ ΚΙΚΙΛΙΑ ΒΑΣΙΛΗ .
    ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΨΗΦΙΖΕΙ ΔΑΓΚΩΤΟ ΚΙΚΙΛΙΑ ΒΑΣΙΛΗ ,
    ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΑΡΧΗΛΑΜΟΓΙΟ ΤΟΝ ΣΓΟΥΡΟ Γ , ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΨΕΙ ΤΑ ΚΟΝΔΥΛΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΕΙ Η ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ .

    Ανώνυμος είπε... 8 Νοε 2010, 9:46:00 μ.μ.

    τετοια τεραστια προσωπικοτητα ρε γιομπαζολια και να μην σε ψηφισουν τα πασοκια?...

    μα γιατι?...

    γιατι υπαρχει τοσο αμοιβαιο μισος?..

    Ανώνυμος είπε... 8 Νοε 2010, 9:53:00 μ.μ.

    ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΨΗΦΙΖΕΙ ΔΑΓΚΩΤΟ ΚΙΚΙΛΙΑ ΒΑΣΙΛΗ .
    ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΨΗΦΙΖΕΙ ΔΑΓΚΩΤΟ ΚΙΚΙΛΙΑ ΒΑΣΙΛΗ ,
    ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΑΡΧΗΛΑΜΟΓΙΟ ΤΟΝ ΣΓΟΥΡΟ Γ , ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΨΕΙ ΤΑ ΚΟΝΔΥΛΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΕΙ Η ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ .

    Ανώνυμος είπε... 8 Νοε 2010, 9:56:00 μ.μ.

    8 Νοε 2010 9:01:00 μ.μ.

    ==================================
    ΠΡΙΝ ΤΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΑΥΤΑ ΦΙΛΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙΣ ΠΟΣΟ ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΧΑΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΜΟΡΦΩΜΕΝΟΣ Ο ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ, ΜΗΠΩΣ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΝΕΟΔΗΜΟΚΡΑΤΩΝ;
    ΓΙΑ ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΤΟΥ ΨΩΜΙΑΔΗ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΗ ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣΥΝΗ....
    ΑΣΕ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΣΩ ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΓΡΑΨΕΙΣ ΜΙΑ ΜΑΚΑΚΙΑ ΣΚΕΨΟΥ ΛΙΓΟ.....

    ΕΝΑΣ ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ

    Ανώνυμος είπε... 8 Νοε 2010, 10:39:00 μ.μ.

    Ναυάγησαν οι υπουργοί του ΠΑΣΟΚ στην Θράκη!

    Το ΠΑΣΟΚ στην Ανατολική Μακεδονία Θράκη έχει 5 υπουργούς, έναν σε κάθε νομό. Ας δούμε πώς τα πήγαν στις εκλογές αυτές:

    Έβρος/ Ντόλιος (Υφυπουργός ΥΠΕΣ) Στην Περιφέρεια το ΠΑΣΟΚ χάνει με 7,64 μονάδες, στο δήμο Αλεξανδρούπολης ο επίσημος υποψήφιος του ΠΑΣΟΚ έρχεται τρίτος (έστω και με ελάχιστη διαφορά) και μένει εκτός του β γύρου. Στον Έβρο δε είχε έρθει τόσο ο Πρωθυπουργός, όσο και ολόκληρο κυβερνητικό κλιμάκιο προεκλογικά.

    Ξάνθη/ Ξυνίδης (Αν. Υπ. Οικονομικών κ Ανάπτυξης, πρώην Γραμματέας ΠΑΣΟΚ) Στην περιφέρεια το ΠΑΣΟΚ χάνει με 6,23 μονάδες (κατακρημνίζοντας το ποσοστό του 58,7 των εθνικών εκλογών). Στο δήμο Ξάνθης ο υποψήφιος του ΠΑΣΟΚ παίρνει 35,9 και μένει 12,43 μονάδες πίσω από το σημερινό δήμαρχο.

    Καβάλα/ Τιμοσίδης (Υφυπουργός Υγείας) Στην περιφέρεια το ΠΑΣΟΚ χάνει με 4,29 μονάδες ενώ στο δήμο Καβάλας ο σημερινός δήμαρχος (ΠΑΣΟΚ) προηγείται με μία μόλις μονάδα του υποψηφίου της ΝΔ και σημερινού νομάρχη Καβάλας.

    Δράμα/ Αηδόνης (Υφυπουργός Υγείας) Στην Περιφέρεια το ΠΑΣΟΚ για πρώτη φορά χάνει με μόλις μία μονάδα διαφορά. Στο δήμο Δράμας ο υποψήφιος του ΠΑΣΟΚ βρίσκεται 11 μονάδες πίσω από το σημερινό δήμαρχο.

    Κομοτηνή/ Πεταλωτής (Κυβερνητικός Εκπρόσωπος) Ο μοναδικός που έχει πραγματικά θετικά αποτελέσματα. Στην Περιφέρεια το ΠΑΣΟΚ προηγείται με 25,75 (!!) μονάδες- διασώζοντας για την ώρα το συνδυασμό που βρίσκεται πίσω σε όλους τους άλλους νομούς. Στο δήμο Κομοτηνής, παρά τα προβλήματα με τη Σιμπέλ, ο υποψήφιος του ΠΑΣΟΚ προηγείται με 13 μονάδες του σημερινού δημάρχου.

    http://taxalia.blogspot.com/2010/11/blog-post_4959.html

    Ανώνυμος είπε... 8 Νοε 2010, 10:55:00 μ.μ.

    Ώστε είναι σφίγγα ο Δημαράς; Δεν μιλάει,έχει βλέπετε και τον Κουρούση που θα πάει (;) στον Κικίλια. Οι δημοκρατικοί Στ.Παναγούλης και Μ Γιομπαζολιάς , γιατί δεν παίρνουν θέση υπέρ του Σγουρού;;;; Τι να συμβαίνει άραγε;

    Ανώνυμος είπε... 8 Νοε 2010, 11:21:00 μ.μ.

    Να ποιο ειναι το κρατος μας και οι ψηφοφοροι μας αν πιστεψω αυτα που διαβζω και ακουω. Δηλαδη του κερατα ειναι προβατα οι ψηφοφοροι πχ του Δημαρα και θα κανουν οτι τους δηλωσει ο φυλαρχος??? ημαρτον κυριε και αμα γινουμαι κρατος να μου τηλεγραφησετε. Ομως να μην εχει κανεις παραπονο μετα για οτι μας συμβαινει. Να καταλαβω εχω ας πουμε ο Πασοκος που ομως ψηφισα χαλαρα Δημαρα για τους λογους που ολοι ξερουμαι θα ψηφισω Κικιλια αν μου το πει ο μεγας Δημαρας ή το αντιθετο??? Τι ειναι οι ψηφοφοροι του με τσιπακι που μολις παρουν το SMS ριχνουν το ψηφοδελτιο που επελεξε ο Βελιγγεκας??? ημαρτον αλλη μια φορα.

    Ανώνυμος είπε... 8 Νοε 2010, 11:53:00 μ.μ.

    Ο ΔΗΜΑΡΑΣ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΕΙΣΕΠΡΑΞΕ ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΨΗΦΟΦΟΡΟΥΣ. ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΙΔΙΕΣ ΙΔΕΕΣ ΜΕ ΑΥΤΟΝ, ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΡΘΡΟΓΡΑΦΟΥΣ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΗΣΑΝ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΙΜΙΟ, ΑΓΩΝΙΣΤΗ, ΑΝΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΡΟΦΟ... (ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ)

    Ανώνυμος είπε... 9 Νοε 2010, 8:22:00 π.μ.

    Ο ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΣΕ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ

    Ανώνυμος είπε... 9 Νοε 2010, 8:24:00 π.μ.

    ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΑΝ ΕΧΕΙ ΤΑΛΕΝΤΟ

    Ανώνυμος είπε... 9 Νοε 2010, 8:41:00 π.μ.

    ΕΞΩΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΠΟ ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

    Ανώνυμος είπε... 9 Νοε 2010, 9:26:00 π.μ.

    ΕΡΓΑΣΡΗΚΕ ΣΤΟ ΜΝΙΤΣ ΑΝΤΕ ΡΕ ΙΔΡΩΣΕ

    Ανώνυμος είπε... 9 Νοε 2010, 9:43:00 π.μ.

    ΓΙΑΝΝΗ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΤΟ ΒΡΩΜΙΚΟ ΠΟΛΕΜΟ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ ΣΤΟ ΠΡΩΣΟΠΟ ΣΟΥ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΜΑ !!!

    Ανώνυμος είπε... 9 Νοε 2010, 10:32:00 π.μ.

    ρε συ Γιαννη με το Γιομπαζολιά;
    τον προστάτη των κλεφτών;
    δε βλέπεις Παπαγιαννη;
    δεν ήξερες δε ρώταγες;

    Ανώνυμος είπε... 9 Νοε 2010, 12:13:00 μ.μ.

    ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ [μετα την εκλογη και του Σγουρου]
    ΠΛΥΜΜΕΝΟΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
    ΕΛΑΦΡΩΣ ΣΚΥΦΤΟΙ ΚΑΙ
    ΜΕ ΤΟ ΚΟΛΟ ΣΑΣ ΨΗΛΑ...[ετοιμοι -στημενοι]
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ....
    [ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΩΣ ΤΗΣ ΤΡΟΙΚΑΣ]

    Dimitris είπε... 9 Νοε 2010, 12:13:00 μ.μ.

    Λέτε τελικά να κάνει νέο κόμμα;

    κάποιοι στην Ιπποκράτους αρχίζουν και ανησυχούν έντονα...

    Ανώνυμος είπε... 9 Νοε 2010, 12:56:00 μ.μ.

    Εμπρος μαλάκες με δίπλωμα και ντοκτορά στην ανοησία.....

    ψηφίστε τους......
    Να πλημμυρίσει η Αθήνα από λαθρομετανάστες !!

    Πρόγραμμα-πρόσκληση προς τους λαθρομετάναστες που βρίσκονται σε όλη την Ελλάδα..

    Στο έντυπο του κυρίου Καμίνη με τίτλο "9 Προτεραιότητες για την Αθήνα". Διαβάζουμε 2 από αυτές τις προτεραιότητες...ποιές είναι αυτές;

    Δείτε τις:
    Νομιμοποίηση του παρεμπορίου.
    Με λίγα λόγια, όσοι είναι σήμερα παράνομοι μικροπωλητές θα μπορέσουν να αδειοδοτηθούν (νομιμοποιηθούν)!! Φαντάζεστε πόσοι θα γίνουν πλανόδιοι από την μία μέρα στην άλλη...και θα δηλώθουν για να αρπάξουν την ευκαιρία;;
    με καράβια θα ρχονται....

    Και φυσικά νομιμοποίηση των λαθρομεταναστών που βρίσκονται στον δήμο της Αθήνας...

    Αν είσασταν λαθρομετανάστες...στο άκουσμα μιας τέτοιας είδησης...θα τρέχατε ή όχι να βρεθείτε στα όρια της Αθήνας, ώστε να καταγραφείτε (νομιμοποιηθείτε);;;;;;
    μωρέ όχι απλά θα έρθουν...
    αλλά προβλέπεται μποτιλιάρισμα στις εισόδους της πόλης.
    Μέχρι και με καμήλες θα ρχονται...

    Άντε και στις επόμενες εκλογές να έχουμε και μουφτή στο δημοτικό συμβούλιο ( Στην φώτο "Έλληνας" του giorgaki κατά την διάρκεια ασκήσεως του εκλογικού του δικαιώματος 7/11/2010)..

    ΘΑ ΕΙΝΑΙ OI ΠΡΩΤΟΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΟΥΝ ΝΟΜΙΜΟΤΗΤΑ ΣΤΑ ΛΑΘΡΑΙΑ ΠΑΡΑΠΡΟΙOΝΤΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΔΙΑΚΙΝΗΣΗ !
    THN ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΑΠΟΛΥΟΥΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΖΟΥΝ ΤΟΝ ΕΝΑ ΦΟΡΟ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ !
    ΠΟΙΟΣ ΛΑΘΡΕΜΠΟΡΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ?
    ΣΕ ΤΡΙΤΟΚΟΣΜΙΚΟ ΜΑΦΙΟΖΙΚΟ ΠΑΖΑΡΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ ΜΑΣ !

    Ανώνυμος είπε... 9 Νοε 2010, 5:16:00 μ.μ.

    Γιάννη Δημαρά κράτα αποστάσεις και απο τούς δυό γιατί οι ψηφοφόροι σου προέρχονται και απο τα δύο μεγάλα κόμματα.

    Ανώνυμος είπε... 9 Νοε 2010, 5:39:00 μ.μ.

    ΟΧΙ ΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΑΡΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΣΕ ΨΗΦΙΣΑ ΚΙ ΑΚΟΥΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΤΙ ΚΙ ΑΛΛΟΙ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΣΕ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΙΕΔΙΔΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΟΡΑ ,ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΨΗΦΙΣΩ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ!

    ΚΙ ΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ.
    ΚΙ ΑΣ ΕΚΛΕΓΟΥΝ ΜΕ ΛΙΓΟΣΤΑ ΨΗΦΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΟΤΙ Ο ΛΑΟΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΕΤΑΙ.

    ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΙΤΡΕΨΩ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΨΗΦΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΓΧΑΖΟΥΝ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΘΕΝ ΝΙΚΗ ΤΟΥΣ!

    ΑΚΥΡΟ ΛΕΥΚΟ ΑΔΕΙΟ ΦΑΚΕΛΟ.

    Item Reviewed: Ολοι τώρα ζητούν τη στήριξη του Δημαρά... Rating: 5 Reviewed By: Press- gr