• ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

    Τρίτη, 13 Μαρτίου 2012

    Tην Παρασκευή οι 6 του ΠΑΣΟΚ ανακοινώ- νουν τη συνεργασία με τον Κουβέλη...

    ΜΟΝΟ στο PRESS-GR

    Την Παρασκευή σκοπεύουν να ανακοινώσουν, σύμφωνα με πληφορορίες, την εκλογική συνεργασία τους με τη Δημοκρατική Αριστερά του Φώτη Κουβέλη οι έξι από τους διαγραμμένους βουλευτές του ΠΑΣΟΚ που έχουν συγκροτήσει αυτόνομη πολιτική κίνηση. Οι βουλευτές αυτοί ευελπιστούν να...
     επανεκλεγούν στις περιφέρειές τους, εφόσον η ΔΗΜΑΡ πετύχει να συγκεντρώσει πανελλαδικά διψήφιο ποσοστό.
    Πρόκειται για τους Γιάννη Μιχελογιαννάκη (Ηρακλείου), Θεόδωρο Παραστατίδη (Κιλκίς), Γιώργο Παπαμανώλη (Κυκλάδων), Μάντατζη Τσετίν (Ξάνθης), Ηλία Θεοδωρίδη (Πέλλης) και Γιάννη Αμοιρίδη (Πιερίας).
    • Blogger Comments
    • Facebook Comments

    12 σχολια:

    GeorgioX είπε... 13 Μαρ 2012, 1:18:00 π.μ.

    ΟΛΟΙ ΔΗΜΑΡΑ ΚΑΜΕΝΟ & ΣΥΡΙΖΑ . ΟΛΟΙ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΩΞΟΥΝ ΤΟΝ ΕΧΘΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΓΛΥΚΙΑ ΜΑΣ ΕΝΔΟΞΗ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΗ ΠΕΡΙΦΑΝΗ ΠΑΤΡΙΔΑ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΤΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΔΑΝΙΚΑ ΤΟΚΟΓΛΥΦΩΝ.

    Ανώνυμος είπε... 13 Μαρ 2012, 7:01:00 π.μ.

    Χ Ε Σ Τ Η Κ Α Μ Ε

    Ανώνυμος είπε... 13 Μαρ 2012, 8:34:00 π.μ.

    ΟΙ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΚΚΕ-ΑΝΤΑΡΣΥΑ --ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΚΑΜΕΝΟ ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΩΡΑ

    Ανώνυμος είπε... 13 Μαρ 2012, 8:36:00 π.μ.

    ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ
    ΣΑΣ ΤΑΙΣΕ
    ΣΑΣ ΠΟΤΙΣΕ
    ΣΑΣ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟΝΟΜΟΥΣ ΤΟ ΠΑΣΟΚ,
    ΤΩΡΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ......

    Ανώνυμος είπε... 13 Μαρ 2012, 9:12:00 π.μ.

    TO ΠΑΣΟΚ ΣΤΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ

    ΚΑΙ Ο ΛΑΟΣ ΣΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ

    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

    Η ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ?????

    Ανώνυμος είπε... 13 Μαρ 2012, 10:29:00 π.μ.

    sta arxidia mas !!! den pane kai na gamithoune kiolas !!!

    Ανώνυμος είπε... 13 Μαρ 2012, 12:17:00 μ.μ.

    Για να μην υπάρχουν αυταπάτες...

    η ΕΛΙΤ ΑΛΗΤ του ΠΑΣΟΚ.. τρώει
    ότι μπορεί, όσο και απο όπου μπορεί...
    ________________________________
    18.500 ευρώ για το αν λειτουργεί καλά το twitter και Facebook του Παπακωνσταντίνου.

    «Εδώ ο κόσμος καίγεται, βαρκούλες αρμενίζουν...». H παροιμία αυτή ταιριάζει γάντι στο Υπουργείο Περιβάλλοντος και κλιματικής αλλαγής, Γενική Διεύθυνση Οικονομικών Υπηρεσιών και Τμήμα διοικητικής μέριμνας, αφού ενέκρινε δαπάνη ποσού 18.450,00 ευρώ συμπεριλαμβανομένου και... ΦΠΑ για το έργο, αξιολόγησης εφαρμογών Υ.Π.Ε.Κ.Α για την ενημέρωση των Ελλήνων πολιτών, την στιγμή που η χώρα περνάει την δυσκολότερη φάση της, μετά την κατοχή.

    Η προκλητική αυτή στάση έχει να κάνει με την εφαρμογή ενημέρωσης μέσω του διαδικτύου και συγκεκριμένα μέσω facebook, twitter, you tube και slideshare.

    Η δαπάνη θα βαρύνει τις πιστώσεις του προϋπολογισμού Δημόσιων επενδύσεων της ΣΑΕ 075/8, του υπουργείου.
    Στην ουσία τις τσέπες όλων εμάς που πληρώνουμε τους φόρους…

    Αλήθεια κ.Παπακωνσταντίνου έχει μεγαλύτερη αξία, τελικά το twitter σας ή το φαγητό που λείπει από τα τραπέζια πολλών συμπολιτών μας;



    metrogreece.gr

    Ανώνυμος είπε... 13 Μαρ 2012, 12:40:00 μ.μ.

    Εμ τετοιους τυπους σαν του λογου σας που ειχε το Πασοκ στις ταξεις του πως να μην χρειαζεται καθε μηνα να παιρνει και νεα μετρα αφου συστηματικα σαμποταρατε τα προηγουμενα??? Αυτοι οι ψευτο-αριστεροι καιροσκοποι φερανε σε αυτα τα χαλια την Ελλαδα.

    Ανώνυμος είπε... 13 Μαρ 2012, 3:03:00 μ.μ.

    Ο ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΑΜΑΜΕ ΤΑ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ ΥΠΗΡΕΤΡΙΕΣ ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΕΓΚΑΘΕΤΟΥΣ ΤΗΣ ΝΔ ΠΑΣΟΚ ΚΑΙ ΛΑΟΣ ΣΑΣ ΚΑΛΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΗΝ 25 ΜΑΡΤΙΟΥ ΝΑ ΞΕΣΚΙΣΕΤΕ ΚΑΘΕ ΠΡΑΣΙΝΟ-ΜΠΛΕ ΚΑΙ ΜΑΥΡΟ ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΧΩΡΙΣ ΟΙΚΤΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΣΑΛΙΟ.. ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣ Η ΠΑΤΡΙΔΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΕΨΕΙ ΤΑ ΑΠΟΒΡΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΔΥΝΑΤΗ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΟΠΩΣ ΤΗΣ ΑΞΙΖΕΙ.. ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΧΡΕΟΣ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΓΕΝΙΕΣ..ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΜΗ ΤΟΥΣ ΦΟΒΑΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕ