Live: Λεβαδειακός - ΟΦΗ 1-1 (Ημίχρονο)

Ημίχρονο στην κρίσιμη αναμέτρηση της Λιβαδειάς με τον Λεβαδειακό και τον ΌΦΗ να είναι στο 1-1 χάρη στα τέρματα του Λισγάρα στο 17' κα...

Ημίχρονο στην κρίσιμη αναμέτρηση της Λιβαδειάς με τον Λεβαδειακό και τον ΌΦΗ να είναι στο 1-1 χάρη στα τέρματα του Λισγάρα στο 17' και του Παπάζογλου στο 39'.
Οι γηπεδούχοι μπήκαν πολύ δυνατά στο πρώτο 25' λεπτό, έχασαν ευκαιρίες και κατάφεραν να πάρουν προβάδισμα στο σκορ στο 17', με κεφαλιά του Λισγάρα μετά από εκτέλεση κόρνερ. Στη συνέχεια οι φιλοξενούμενοι ισορρόπησαν το παιχνίδι και έφτασαν στην ισοφάριση στο 39' με τον Θανάση Παπάζογλου.