«Δεν επιτρέπεται να αφήνουμε τον Διαμαντίδη να σουτάρει»

Να… απαγορεύσει στον Διαμαντίδη να σουτάρει όταν το παιχνίδι είναι στην κόψη του ξυραφιού είναι κάτι που θα πρέπει να προσέξει η Μπαρτσ...

Να… απαγορεύσει στον Διαμαντίδη να σουτάρει όταν το παιχνίδι είναι στην κόψη του ξυραφιού είναι κάτι που θα πρέπει να προσέξει η Μπαρτσελόνα για να κερδίσει την Πέμπτη τον Παναθηναϊκό, όπως δήλωσε ο Άντε Τόμιτς. Ο κροάτης σέντερ εμφανίστηκε πεπεισμένος πως η ομάδα του μπορεί να φέρει τη σειρά στο 2-2. Τα τρία παιχνίδια ήταν παρόμοια και κρίθηκαν στην τελευταία κατοχή. Οι λεπτομέρειες κάνουν τη διαφορά. Δεν επιτρέπεται να αφήνουμε τον Διαμαντίδη να σουτάρει στο τελευταίο λεπτό. Επίσης δεν πρέπει να απογοητευτούμε. Υπάρχει ένα τέταρτο παιχνίδι μπροστά μας και θέλουμε να πάμε για τη νίκη. Δείξαμε σε αρκετά σημεία του αγώνα της Τρίτης τι μπορούμε να κάνουμε», ανέφερε ο Τόμιτς. Πηγή: Sport-fm.gr Betsonic.com – Ξεπεράσαμε την κρίση