ΠΑΣ Γιάννινα - Κέρκυρα 2-1

Τέλος σε ένα σερί τεσσάρων ισοπαλιών έβαλε σήμερα ο ΠΑΣ Γιάννινα, ο οποίος κατέβαλε την αντίσταση της Κέρκυρας στους «Ζωσιμάδες» με 2-1, στο...

Τέλος σε ένα σερί τεσσάρων ισοπαλιών έβαλε σήμερα ο ΠΑΣ Γιάννινα, ο οποίος κατέβαλε την αντίσταση της Κέρκυρας στους «Ζωσιμάδες» με 2-1, στο πλαίσιο της 21ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας.

Οι «Φαίακες» άνοιξαν το σκορ στο 14΄ με τον Χαβίτο, ωστόσο ο «Άγιαξ της Ηπείρου», ανέτρεψε την εις βάρος του κατάσταση με τα τέρματα των Ίλιτς (44΄) και Μανιά (80΄), ενώ έχασε και πέναλτι στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων του αγώνα με τον Κοροβέση.