Πανιώνιος-Πανθρακικός: 1-1

Με γκολ του Ντιγκινί στο 3ο λεπτό των καθυστερήσεων, ο Πανθρακικός απέσπασε ισοπαλία 1-1 από τον Πανιώνιο στη Νέα Σμύρνη, στο πλαίσιο τ...

Με γκολ του Ντιγκινί στο 3ο λεπτό των καθυστερήσεων, ο Πανθρακικός απέσπασε ισοπαλία 1-1 από τον Πανιώνιο στη Νέα Σμύρνη, στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής της Super League.

Καλύτεροι οι «κυανέρυθροι» σχεδόν σε όλο το ματς. Προειδοποίησαν με το δοκάρι του Βιγιάλμα στο 21’ και στο 38ο λεπτό άνοιξαν το σκορ με τον Τάσο Μπακασέτα. Η ομάδα της Κομοτηνής τα έκανε όλα σωστά αλλά δεν έβγαζε με τίποτα τελικές. Οι γηπεδούχοι απ’ την μεριά τους δεν μπόρεσαν να «καθαρίσουν» τη νίκη και στην… εκπνοή είδαν τον επιθετικό του Πανθρακικού να τους κλέβει με παλικαρίσιο γκολ δύο βαθμούς (90+3’).