Καλλονή - Ξάνθη 2-2

Βαθμούς και εντυπώσεις μοιράστηκαν απόψε Καλλονή και Ξάνθη, καθώς στο πλαίσιο της 10ης αγωνιστικής για την Super League, οι Λέσβιοι παραχώρ...

Βαθμούς και εντυπώσεις μοιράστηκαν απόψε Καλλονή και Ξάνθη, καθώς στο πλαίσιο της 10ης αγωνιστικής για την Super League, οι Λέσβιοι παραχώρησαν ισοπαλία 2-2 στην ομάδα της ακριτικής πόλης.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 6ο λεπτό με τον Σολτάνι, η Καλλονή ισοφάρισε στο 38` με τον Μανούσο, ο Ερέα στο 85ο λεπτό έδωσε ξανά προβάδισμα στην Ξάνθη, αλλά στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων, ο Μανούσος με πέναλτι διαμόρφωσε το τελικό σκορ.