Έσωσε τον βαθμό στις καθυστερήσεις η Καλλονή

Η Καλλονή βρέθηκε δύο φορές πίσω στο σκορ, αλλά στο τέλος απέσπασε έστω την ισοπαλία (2-2) από την Ξάνθη.  Το αποτέλεσμα κρίθηκε από τη...

Το αποτέλεσμα κρίθηκε από την άσπρη βούλα, με τον Αρετόπουλο να δίνει κακώς πέναλτι για χέρι του Μπέρτου (ήταν κολλημένο στο σώμα) και τον Μανούσο από την άσπρη βούλα να πετυχαίνει το δεύτερο προσωπικό του τέρμα (είχε ισοφαρίσει και στο 38') στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων.

Οι Ακρίτες προηγήθηκαν νωρίς με τον Σολτάνι (6΄), βρέθηκαν από… σπόντα εκ νέου με το προβάδισμα με την κόντρα στο πόδι του Καπετάνου να ευνοεί τον σκόρερ Ερέα (85’) και στο τέλος συμβιβάστηκαν με το «Χ» που τους κρατά αήττητους μακριά από την έδρα τους.

Πηγή: sport-fm.gr