Ο Ουάρντα "καθάρισε" για τον Ατρόμητο στην Κέρκυρα

Ο Ατρόμητος απέδειξε πως δίκαια χαρακτηρίζεται η ομάδα-έκπληξη της φετινής σεζόν. Η ομάδα του Περιστερίου, μετά από ένα μέτριο πρώτο ημ...

Ο Ατρόμητος απέδειξε πως δίκαια χαρακτηρίζεται η ομάδα-έκπληξη της φετινής σεζόν.
Η ομάδα του Περιστερίου, μετά από ένα μέτριο πρώτο ημίχρονο, ανέβασε κατακόρυφα την απόδοση της στην επανάληψη και με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Αμρ Ουάρντα, που πέτυχε δύο γκολ μέσα σε δύο λεπτά (60' και 62'), νίκησε μέσα στην Κέρκυρα την ομώνυμη ομάδα με 3-1, στο παιχνίδι με το οποίο άνοιξε η «αυλαία» της 15ης αγωνιστικής της Super League. Ο Βασιλακάκης διαμόρφωσε το τελικό σκορ στις καθυστερήσεις, ενώ οι γηπεδούχοι είχαν μειώσει στο 77ο λεπτό με τον Σιόντη.