Ο Ουάρντα πάγωσε τη Νέα Σμύρνη στο 93' - Ο Ατρόμητος απέσπασε ισοπαλία 2-2 από τον Πανιώνιο

Ισόπαλοι 2-2 αναδείχθηκαν Πανιώνιος με τον Ατρόμητο στη Νέα Σμύρνη σε ένα ματς με καλό ρυθμό και πολλές φάσεις -κυρίως στο Β΄ ημίχρονο- γ...

Ισόπαλοι 2-2 αναδείχθηκαν Πανιώνιος με τον Ατρόμητο στη Νέα Σμύρνη σε ένα ματς με καλό ρυθμό και πολλές φάσεις -κυρίως στο Β΄ ημίχρονο- για την 25η αγωνιστική της Super League. Σκόρερ των «κυανέρυθρων» ήταν ο Σπιριντόνοβιτς στο 48΄ και 59΄, ενώ η ομάδα του Νταμίρ Κάναντι μείωσε στο 66΄ με τον Κωτσόπουλο, που είχε περάσει λίγο νωρίτερα στον αγώνα στη θέση του Ντάουντα. Το τέρμα της ισοφάρισης σημείωσε ο Ουάρντα στο 3ο λεπτό των καθυστερήσεων με εκπληκτική κεφαλιά. Ο Ατρόμητος με το βαθμό της ισοπαλίας έπιασε τον Ολυμπιακό στην 3η θέση με 47 βαθμούς, που όμως έχει έναν αγώνα λιγότερο, ενώ ο Πανιώνιος είναι 5ος με 33β.