Τι και αν το ημερολόγιο έδειχνε 15 Δεκεμβρίου; Τι και αν το κρύο ήταν τουλάχιστον... τσουχτερό; Η αγάπη για τη χειμερινή κολύμβηση δεν ...
Τι και αν το ημερολόγιο έδειχνε 15 Δεκεμβρίου; Τι και αν το κρύο ήταν τουλάχιστον... τσουχτερό; Η αγάπη για τη χειμερινή κολύμβηση δεν πτόησε τον Κώστα Καραμανλή, ο οποίος βούτηξε στα παγωμένα νερά. Το
irafina.gr εντόπισε τον πρώην Πρωθυπουργό, συνοδευόμενο από έναν άνδρα της προσωπικής του ασφάλειας, να κάνει το μπάνιο του στην πλαζ της Ραφήνας.
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_vNIAnskqIlFdB1bvoXFFKFRjELTEIzU1rsCW6RIfsM46lDFGzJq_crZiekRcGff462FzgKG4CHnkqNJMhsE7fq4JEoYa4wmlyaDiER4G1CYgJpwIzgdqXUTs_qpT_YgN8S_4aH_w4SEAUm3Go=s0-d)
Δεν υπάρχουν σχόλια
ΠΡΟΣΟΧΗ! Την ευθύνη για το περιεχόμενο των σχολίων φέρει αποκλειστικά ο συγγραφέας τους και όχι το site. Η ανάρτηση των σχολίων μπορεί να έχει μια μικρή χρονική καθυστέρηση