Απόδραση από τη Λάρισα για τον Ατρόμητο με γκολ του Μανούσου

Με γκολ του Γιώργου Μανούσου στο 89ο λεπτό, ο Ατρόμητος νίκησε με 1-0 την ΑΕΛ και «δραπέτευσε» με το «διπλό» από την AEL FC Arena ...

Με γκολ του Γιώργου Μανούσου στο 89ο λεπτό, ο Ατρόμητος νίκησε με 1-0 την ΑΕΛ και «δραπέτευσε» με το «διπλό» από την AEL FC Arena για την 19η αγωνιστική της Super League.

Λίγο μετά την είσοδό του στο ματς, ο επιθετικός του Ατρόμητου δέχτηκε πάσα από τον Μπρούνο και με σουτ με το αριστερό, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα. Έτσι, χωρίς να πιάσει υψηλή απόδοση, η ομάδα του Περιστερίου έφτασε τους 33 βαθμούς και περιμένει το αποτέλεσμα του αγώνα ΑΕΚ-ΠΑΟΚ, για να δει αν θα έχει μειώσει στους 3 βαθμούς την απόσταση από την 3η στο βαθμολογικό πίνακα ΑΕΚ. Η ομάδα της Λάρισας έμεινε στους 20 βαθμούς σε 19 αγώνες και χαμηλά στη βαθμολογία.