Ιδιαίτερα πλούσιο το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων. Αναλυτικά: EUROSPORT 2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου, Γλασκώβη Κλειστός Σ...
Ιδιαίτερα πλούσιο το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.
Αναλυτικά:
EUROSPORT 2
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου, Γλασκώβη
Κλειστός Στίβος 11:45
ΕΡΤ SPORTS
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου, Γλασκώβη
Κλειστός Στίβος 12:00
COSMOTE SPORT 2
Έιμπαρ-Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00
COSMOTE SPORT 9
Ανδόρα-Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 13:30
NOVASPORTS 2
Τορίνο - Κιέβο Βερόνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30
COSMOTE SPORT 1
Γουότφορντ-Λέστερ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:00
COSMOTE SPORT 7
Αναντολού Εφές-Φενέρμπαχτσε
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ 14:15
COSMOTE SPORT 8
Ίνγκολσταντ-Κολονία
Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:30
FOX
UK Open
Darts 14:45
ΕΡΤ3
Ηρακλής - Παναχαϊκή
Football League 15:00
NOVASPORTS 1
ΟΦΗ - ΑΕΛ
Super League 15:00
ΕΡΤ1
Ατρόμητος - Πανιώνιος
Super League 16:00
NOVASPORTS 5
Τζένοα - Φροζινόνε
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00
NOVASPORTS 4
ΣΠΑΛ - Σαμπντόρια
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00
NOVASPORTS 2
Ουντινέζε - Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00
COSMOTE SPORT 1
Φούλαμ-Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα 16:05
EUROSPORT
Κουρνέ Βρυξέλλες Κουρνέ
Ποδηλασία 16:15
COSMOTE SPORT 3
Στουτγκάρδη-Ανόβερο
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30
ΕΡΤ2
Ρέθυμνο - Παναθηναϊκός
Basket League 17:00
COSMOTE SPORT 2
Ρεάλ Μπέτις-Χετάφε
Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:15
NOVASPORTS 1
Λεβαδειακός - Λαμία
Super League 17:15
NOVASPORTS 3
Φέγενoορντ - Έμεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 17:45
COSMOTE SPORT 1
Έβερτον-Λίβερπουλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 18:15
ΕΡΤ1
Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ
Super League 19:00
COSMOTE SPORT 3
Βόλφσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης
Γερμανικό Πρωτάθλημα 19:00
NOVASPORTS 2
Αταλάντα - Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00
COSMOTE SPORT 8
Ρίο Άβε-Μπράγκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 19:30
COSMOTE SPORT 2
Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30
NOVASPORTS 1
Αστέρας Τρίπολης - Παναιτωλικός
Super League 19:30
EUROSPORT 2
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου, Γλασκώβη
Κλειστός Στίβος 19:45
ΕΡΤ SPORTS
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου, Γλασκώβη
Κλειστός Στίβος 20:00
COSMOTE SPORT 6
Charlotte Hornets-Portland Trail Blazers
NBA 20:00
COSMOTE SPORT 7
Μπασκόνια-Μάλαγα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 20:30
FOX
UK Open
Darts 21:00
NOVASPORTS 2
Νάπολι - Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:30
COSMOTE SPORT 2
Βαλένθια-Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα 21:45
COSMOTE SPORT 8
Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Πορτιμονένσε
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 22:00
NOVASPORTS 1
Μαρσέιγ - Σεντ Ετιέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα 22:00
COSMOTE SPORT 4
Boston Celtics-Houston Rockets
NBA 22:30
Δεν υπάρχουν σχόλια
ΠΡΟΣΟΧΗ! Την ευθύνη για το περιεχόμενο των σχολίων φέρει αποκλειστικά ο συγγραφέας τους και όχι το site. Η ανάρτηση των σχολίων μπορεί να έχει μια μικρή χρονική καθυστέρηση