Ο Κώστας Μπανιώτης για το ασημένιο μετάλλιο στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Το πρώτο του μετάλλιο σε μεγάλη διοργάνωση πήρε ο Κώστας Μπανιώτης στο ευρωπαϊκό πρωτάθλημα κλειστού στίβου στη Γλασκώβη. Ο 32χρονος πρωτ...

Το πρώτο του μετάλλιο σε μεγάλη διοργάνωση πήρε ο Κώστας Μπανιώτης στο ευρωπαϊκό πρωτάθλημα κλειστού στίβου στη Γλασκώβη. Ο 32χρονος πρωταθλητής μας που κατέκτησε τη δεύτερη θέση και το ασημένιο μετάλλιο στο άλμα εις ύψος μίλησε στο καθημερινό αθλητικό του Real Fm 97.8 (15.30-16.00) για τη μεγάλη του επιτυχία αλλά και τα όνειρά του για την επόμενη πολύ σημαντική σεζόν. Ακούστε τι είπε στη συνέντευξη που παραχώρησε στον Δημήτρη Χρυσάνθη.