Χαμένο πέναλτι και τρία δοκάρια στην ισοπαλία του Ατρομήτου με τη Λάρισα

Σε ένα συναρπαστικό παιχνίδι Ατρόμητος και ΑΕΛ έμειναν στο 1-1 για την 1η αγωνιστική της Super League. Η αναμέτρηση στο Περιστέρι τα ...

Η αναμέτρηση στο Περιστέρι τα είχε όλα. Δύο γκολ, χαμένο πέναλτι και τρία δοκάρια, Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 18' με τον Νάστο, αλλά στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων ο Μιλοσάβλιεβιτς διαμόρφωσε το τελικό σκορ. Οι γηπεδούχοι έχασαν μοναδική ευκαιρία στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων για να πάρουν τη νίκη, αλλά ο Κρίστινσον απέκρουσε το πέναλτι του Ούμπιδες.

Την εσχάτη των ποινών την έδειξε ο διαιτητής, μετά από την χρήση του VAR.

Δύο δοκάρια είχε ο Ατρόμητος με τους Βέλλιο (44') και Ούμπιδες (60'), ενώ η ΑΕΛ στο 27' είχε δοκάρι με τον Μόρα.