Αυτοκτόνησε η Τουρκία στο ματς με τις ΗΠΑ - Έχασε 4 βολές και την ευκαιρία να γράψει ιστορία

Χαρακίρι έκανε η Τουρκία στο ματς με τις ΗΠΑ, που κρίθηκε στην παράταση. Οι Τούρκοι ήταν μπροστά στο σκορ με 91-92 εννέα δευτερόλεπτα...

Χαρακίρι έκανε η Τουρκία στο ματς με τις ΗΠΑ, που κρίθηκε στην παράταση. Οι Τούρκοι ήταν μπροστά στο σκορ με 91-92 εννέα δευτερόλεπτα πριν το τέλος της παράτασης όταν κέρδισαν αντιαθλητικό φάουλ. Μπαλμπάι και Κορκμάζ αστόχησαν σε τέσσερις βολές και οι Αμερικανοί πήραν τη νίκη (93-92) με τον Μίντλετον να ευστοχεί σε δύο βολές, δύο δευτερόλεπτα πριν το τέλος του αγώνα.,