ΠΑΟΚ - Λαμία 3-0 (ΤΕΛΙΚΟ)

Σαν σε προπόνηση ο ΠΑΟΚ νίκησε τη Λαμία με 3-0 στην Τούμπα για την 7η αγωνιστική της Super League, με το «Δικέφαλο» να σημειώνει τρία...

Σαν σε προπόνηση ο ΠΑΟΚ νίκησε τη Λαμία με 3-0 στην Τούμπα για την 7η αγωνιστική της Super League, με το «Δικέφαλο» να σημειώνει τρία γκολ στα πρώτα έντεκα λεπτά.

Ο πρωταθλητής ήταν καταιγιστικός στο ξεκίνημα της αναμέτρησης κι έδωσε την αίσθηση της υπεροχής από το πρώτο λεπτό. Μόλις στο 2΄ Μίσιτς σούταρε, ο Βελλίδης έκανε τεράστιο λάθος και η μπάλα κατέληξε στα δίχτυα του για το 1-0. Στο 6΄ από σέντρα του Γιαννούλη και κεφαλιά του Λημνιού έγινε το 2-0 και στο 11΄ από σέντρα του Στοχ το ιδανικό τελείωμα με τακουνάκι του Σφιντέρσκι ανέβασε το σκορ στο 3-0.