ΓΙΑ ΤΑ ...ΤΣΙΜΕΝΤΑ "Τι να σας πω κύρια Βέρα μου... Εγώ για τις υποκλοπές δεν γνωρίζω τίποτε. Αν θέλετε για τα τσιμέντα στη γέφυρα των Χ...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgKR2bHDQd6GE9oX6WiE1-9pUawZG18oCK-lykCsOTYiXKkg3J83EkH2UMprTZoYfgMSDMzd4U46moCFjE-PYF-F6nz23unGLjSu6oEF9VGD6q5GAA9WK8OjMI1YDqfkKxqmxz6BqAV_WbjSGELbaguFmYx9DKmGJqzAKrua3IebRWHF6RAXk0/s16000/mitsotakis-jourova.jpg)
ΓΙΑ ΤΑ ...ΤΣΙΜΕΝΤΑ
"Τι να σας πω κύρια Βέρα μου... Εγώ για τις υποκλοπές δεν γνωρίζω τίποτε. Αν θέλετε για τα τσιμέντα στη γέφυρα των Χανίων, όπως λέει και η αδελφή μου η Ντορα, να σας πω τα πάντα..."
Δεν υπάρχουν σχόλια
ΠΡΟΣΟΧΗ! Την ευθύνη για το περιεχόμενο των σχολίων φέρει αποκλειστικά ο συγγραφέας τους και όχι το site. Η ανάρτηση των σχολίων μπορεί να έχει μια μικρή χρονική καθυστέρηση