ΜΟΝΟ Ο ΠΑΟΚ! Μία (ακόμη) πολύ κακή μέρα για το ελληνικό ποδόσφαιρο...

George Athanasios Tsoukaladakis Μία (ακόμη) πολύ κακή μέρα για το Ελληνικό ποδόσφαιρο. Η ΑΕΚ (τι είχες Γιάννη τι είχα πάντα), ''πάτη...

George Athanasios Tsoukaladakis
Μία (ακόμη) πολύ κακή μέρα για το Ελληνικό ποδόσφαιρο.
Η ΑΕΚ (τι είχες Γιάννη τι είχα πάντα), ''πάτησε'' ποδοσφαιρικά την Μπράιτον, έκανε 20 τελικές, οι πέντε πολύ καλές, κυριάρχησε αλλά... έκανε και το 6ο πέναλτι σε 5 ματς και φυσιολογικά έχασε από την πανάκριβη σε ρόστερ αντίπαλό της.
Ο Ολυμπιακός μας γύρισε κάποια χρόνια πίσω (μας ταξίδεψε) τότε που τα κινητά ήταν ακόμα εξαψήφια και είχε βγει το ανέκδοτο όταν έπαιζε Ευρώπη:
Ποιο είναι το κινητό του Κόκκαλη; Το 5-0 5-0 5-0, τότε βέβαια διαλυόταν από μεγαθήρια, σήμερα από την 9νατη του Γερμανικού πρωταθλήματος.
Ο Παναθηναϊκός τα έχουμε πει. Όταν βλέπει κίτρινη φανέλα χάνει από τα αποδυτήρια 2-0 μέσα σε πέντε λεπτά στο πρώτο ημίχρονο μόνο με θαύμα θα γλιτώσει την ήττα.