Υπόθεση κοριτσιών ήταν η πρεμιέρα της νέας ταινίας της Αντζελίνα Τζολί. Η ηθοποιός αποφάσισε να εμφανιστεί στο κόκκινο χαλί μαζί με τις...
Στην εμφάνισή της αυτή η 42χρονη σταρ του Χόλιγουντ επέλεξε να φωτογραφηθεί με λευκό φόρεμα, ενώ οι δύο κόρες της ντύθηκαν στα μαύρα.
Από τη βραδιά, εκτός από τα αγόρια της οικογένειας, απουσίαζε και η 9χρονη Βιβιέν, ενώ στην παρέα της Τζολί με τις δύο κόρες της, προστέθηκε αργότερα και η 13χρονη Σάρα Τσούντρι, που παίζει στην ταινία κινουμένων σχεδίων τον κεντρικό ρόλο της Παβράνα.
Η ταινία The Brewwinner, στην οποία η Τζολί συμμετέχει στην παραγωγή, αναμένεται να κυκλοφορήσει στις κινηματογραφικές αίθουσες στις 17 Νοεμβρίου και βασίζεται στο μυθιστόρημα της Ντέμπορα Έλις.
![](http://media.enikos.gr/data/photos/541879_39ad0060bc-8d17c5969ed82aa4.jpg)
![](http://media.enikos.gr/data/photos/541879_bb374167e0-8cbec9a8ffa2fedf.jpg)
![](http://media.enikos.gr/data/photos/541879_5965b5157b-b4955d42b182d605.jpg)
![](http://media.enikos.gr/data/photos/541879_c164dd6bdc-8574ecc89414883f.jpg)
![](http://media.enikos.gr/data/photos/541879_9c36d3e30e-805bbc4a5f379f85.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια
ΠΡΟΣΟΧΗ! Την ευθύνη για το περιεχόμενο των σχολίων φέρει αποκλειστικά ο συγγραφέας τους και όχι το site. Η ανάρτηση των σχολίων μπορεί να έχει μια μικρή χρονική καθυστέρηση