Ανδρέας Τσώκος Σήμερα αναμένουμε ισχυρούς ανέμους. Σύμφωνα με τις οδηγίες της Πολιτικής Προστασίας υπάρχει ακραίος κίνδυνος εκδήλωσ...
![](https://1.bp.blogspot.com/-tWD8EmDTtvI/YQyRISYg8mI/AAAAAAABFKo/G2tQp4gRtscPQin5Hua32Bid5ujuVjvdgCLcBGAsYHQ/s16000/227942917_3080502472232669_6652854820661773747_n.jpg)
Ανδρέας Τσώκος
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdc/1/16/26a0.png)
Οφείλουμε όλοι μας να είμαστε προσεκτικοί, να ακολουθούμε τις οδηγίες των Αρχών και να ειδοποιούμε την Πυροσβεστική έαν αντιληφθούμε την οποιαδήποτε εστία πυρκαγιάς.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdc/1/16/26a0.png)
Παρακαλώ προστατέψτε τις ζωές μας και το περιβάλλον.
Δεν υπάρχουν σχόλια
ΠΡΟΣΟΧΗ! Την ευθύνη για το περιεχόμενο των σχολίων φέρει αποκλειστικά ο συγγραφέας τους και όχι το site. Η ανάρτηση των σχολίων μπορεί να έχει μια μικρή χρονική καθυστέρηση