Την υποψηφιότητα του γνωστού τραγουδιστή Βασίλη Καρρά στις δημοτικές εκλογές με τον συνδυασμό «ΘΕΡΜΑγΙΚΟΣ-Σύγχρονος Ανθρώπινος Δήμος», του ...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgswgNMOxxXVRuPFkT8PJsdSexAkV4cHy4f2xkcJhSCDnjbUGC0nT1qSm2x6wgebjdexSB_FWuT1uK-HJUYPV58nGOq3iojYOGHSfOGFPj8zWNU1AoqZ5FgkV-HYNMXcASJw1-aAgcru0nAEF7gAaegULVfYHgPSU3DrdbsfolFhr9-lfmjrNc/s16000/karras.jpg)
Την υποψηφιότητα του γνωστού τραγουδιστή Βασίλη Καρρά στις δημοτικές εκλογές με τον συνδυασμό «ΘΕΡΜΑγΙΚΟΣ-Σύγχρονος Ανθρώπινος Δήμος», του Γιώργου Τσαμασλή γνωστοποίησε με ανάρτησή του στα κοινωνικά δίκτυα ο δήμαρχος Θερμαϊκού.
«Με τον ΒΑΣΙΛΗ ΚΑΡΡΑ, αγαπημένο τραγουδιστή όλων των Ελλήνων, συζητάμε για τις τελευταίες λεπτομέρειες της συμμετοχής του στις δημοτικές εκλογές με τον συνδυασμό μας», αναφέρει ο κ. Τσαμασλής στην ανάρτησή του.
Η ανάρτηση του κ. Τσαμασλή:
Στην σημερινή μας συνάντηση με τον ΒΑΣΙΛΗ ΚΑΡΡΑ, αγαπημένο τραγουδιστή όλων των Ελλήνων, συζητάμε για τις τελευταίες λεπτομέρειες της συμμετοχής του στις δημοτικές εκλογές με τον συνδυασμό μας Και ο Δημήτρης Χρυσοχοΐδης σχεδιάζει τον προεκλογικό αγώνα!!!!
Συνεχίζουμε όλοι μαζί, με συνέπεια, αυτοπεποίθηση και αποτελεσματικότητα» έγραψε χαρακτηριστικά.
Παρών στη συμφωνία ήταν και ένα ακόμα τραγουδιστής, ο Δημήτρης Χρυσοχοΐδης, που χαριτολογώντας ο κ. Τσαμασλής τον χαρακτήρισε «ενορχηστρωτή» της υποψηφιότητας Καρρά.
Δεν υπάρχουν σχόλια
ΠΡΟΣΟΧΗ! Την ευθύνη για το περιεχόμενο των σχολίων φέρει αποκλειστικά ο συγγραφέας τους και όχι το site. Η ανάρτηση των σχολίων μπορεί να έχει μια μικρή χρονική καθυστέρηση