Απορίες έχει προκαλέσει το γεγονός ότι ο (βιοχημικός στο επάγγελμα) Δημήτρης Κουρέτας που υποστηρίζουν από κοινού ΠΑΣΟΚ και ΣΥΡΙΖΑ για την π...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgedEpSei2hJmqz6d9eEXU1ozqotxr3LFJTGEvzNf1fNPCyTJ1Y32ZZQSWa6KE9fQGMX4MlIaDakfWQnhuEiN0BrJh2lKFPVgvwoFGeecmQLK43U4CYnJ2MxHKXXZV9Xc_-AXW5dY50YaskiKnrg8dqnhfmnxQFws-3RrMdRQDDf1qeQho0VcU92w/s16000/%CE%9A%CE%9F%CE%A5%CE%A1%CE%95%CE%A4%CE%91%CE%A3-2.jpg)
Απορίες έχει προκαλέσει το γεγονός ότι ο (βιοχημικός στο επάγγελμα) Δημήτρης Κουρέτας που υποστηρίζουν από κοινού ΠΑΣΟΚ και ΣΥΡΙΖΑ για την περιφέρεια Θεσσαλίας παραμένει γενικά σιωπηλός αυτές τις ημέρες. Γιατί άραγε;
Δεν υπάρχουν σχόλια
ΠΡΟΣΟΧΗ! Την ευθύνη για το περιεχόμενο των σχολίων φέρει αποκλειστικά ο συγγραφέας τους και όχι το site. Η ανάρτηση των σχολίων μπορεί να έχει μια μικρή χρονική καθυστέρηση