Άνοδο της Ελληνικής Λύσης και του Κυριάκου Βελόπουλου κατέγραψε - πέρα από την συνεχιζόμενη κυριαρχία του Κυριάκου Μητσοτάκη και της ΝΔ - η...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj3-PjFFICFbOvTLQhNK8r25YS7m7P3qN3XoIrxXekijzXa7oS9cSlnzZTbmiJEfo0mDm88fGZGsMC_83Mh81-llPgOId4qZ_meYXJzIGl76bxdz7PRmWVJ9Qawl_8Q_sWbqqRiUn6M83KKyGmJCyiVO6Z5OhRy5WNEd7QpuJ26QPSkljoSyRxcnA/s16000/kalpi_fakelos_arthro.webp)
Άνοδο της Ελληνικής Λύσης και του Κυριάκου Βελόπουλου κατέγραψε - πέρα από την συνεχιζόμενη κυριαρχία του Κυριάκου Μητσοτάκη και της ΝΔ - η μέτρηση της MRB που παρουσιάστηκε στο κεντρικό δελτίο του Open.
Είναι χαρακτηριστικό ότι στην καταλληλότητα για την πρωθυπουργία, ο πρόεδρος της Ελληνικής Λύσης εμφανίζεται μεν σε μονοψήφια ποσοστά, αλλά στην τρίτη θέση, οριακά πίσω από τον Στέφανο Κασσελάκη και οριακά πάνω από τον Νίκο Ανδρουλάκη. Κέρδη καταγράφουν τόσο η ΝΔ, όσο και το ΠΑΣΟΚ, σε σχέση με τον προηγούμενο μήνα, ενώ ο ΣΥΡΙΖΑ εμφανίζει νέες απώλειες στον απόηχο του επεισοδιακού συνεδρίου του, που έληξε με επικράτηση των συμμάχων του Στέφανου Κασσελάκη.
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/02.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/03.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/04.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/05.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/6.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/07.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/08.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/09.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/10.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/11.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/12.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/14_A.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/14-B.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/15_A.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/15_B.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/16_A.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/16_B.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/16_C.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/16_D.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/17_A.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/17_B.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/18_A.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/18-B.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/01A.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/01B.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/02.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/03.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/04.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/05.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/6.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/07.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/08.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/09.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/10.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/11.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/12.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/14_A.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/14-B.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/15_A.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/15_B.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/16_A.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/16_B.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/16_C.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/16_D.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/17_A.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/17_B.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/18_A.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/18-B.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/01A.png)
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-28/01B.png)
Δεν υπάρχουν σχόλια
ΠΡΟΣΟΧΗ! Την ευθύνη για το περιεχόμενο των σχολίων φέρει αποκλειστικά ο συγγραφέας τους και όχι το site. Η ανάρτηση των σχολίων μπορεί να έχει μια μικρή χρονική καθυστέρηση