Panagiotis Apostolopoulos Perros Την ώρα που εμείς εδώ συζητάμε πόσο ο κρατικός παρεμβατισμός αυξάνει τον πληθωρισμό και μειώνει την αξία το...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEinUlw9ttPgF8axTxjAAvgyYIwuw9DYdxwKWCaQnoP8DdZSNeurs_h5-1vVNhhAfW2JA78fws7He6lBk5S2TdIBOjgjOytWVHk3sK5VpdUGuKlEzpcrGYcn5yUO8s0fXahiazm526NBfOToW0UzEaKfmZdfEmB7Gabp6uPcudlh18opoZBoNGWGBA/s16000/434571881_10234268631439669_1463523748194692946_n.jpg)
Panagiotis Apostolopoulos Perros
Την ώρα που εμείς εδώ συζητάμε πόσο ο κρατικός παρεμβατισμός αυξάνει τον πληθωρισμό και μειώνει την αξία του χρήματος, ο Μητσοτάκης επιδοτεί μέχρι και την εξέδρα της Γιουροβίζιον.
Δεν υπάρχουν σχόλια
ΠΡΟΣΟΧΗ! Την ευθύνη για το περιεχόμενο των σχολίων φέρει αποκλειστικά ο συγγραφέας τους και όχι το site. Η ανάρτηση των σχολίων μπορεί να έχει μια μικρή χρονική καθυστέρηση