• ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

    Δευτέρα, 19 Νοεμβρίου 2007

    Βοηθείστε να βρεθεί ο ασυνείδητος που σκότωσε και εγκατέλειψε πεζό...

    ...στην Π. Ραλλη, στο ύψος Αγ. Αννης‏
    .
    Αρχικό μήνυμα απο Captaindim captdimitris@altecnet।gr
    Εχθές τις πρώτες πρωινές ώρες ο αδελφός μου έφυγε για το μεγάλο ταξίδι για την «Γειτονιά των Αγγέλων»

    Εχθές στης 17/11 περίπου στις 00΄30 στην Πέτρου Ράλλη στο ύψος της Αγ. Αννης ένα CITROEN SAXO KOKKINO τον διαμέλισε και τον εγκατέλειψε. Επειδή λόγω της κατάστασης δεν μπορώ να γράψω περισσότερα και για να προλάβω όποιον φίλο θέλει να βοηθήσει ( γιατί δεν αποκλείεται ο εγκληματίας να προσπαθήσει να το φτιάξει από Δευτέρα πρωί) το KOKKINO SAXO είναι χτυπημένο εμπρός από τα μέχρι τώρα στοιχεία -κομμάτια του αυτοκίνητου έχουν βρεθεί .
    Οποιος μπορεί να βοηθήσει θα είναι πολύτιμο και οποίος μπορεί να το προώθησει σε άλλα sites που να το διαβάζουν φαναρτζήδες ή αυτοί που πουλάνε ανταλλακτικά.
    Τον παρακαλώ πολύ να το κάνει γιατί εγώ δεν μπορώ. Δυο αγγελούδια σε λίγη ώρα από τώρα θα ακούσουν το μεγάλο μυστικό που δεν το λέμε εδώ και 28 ώρες...
    Αντίο αγαπημένε μου αδελφέ..
    • Blogger Comments
    • Facebook Comments

    17 σχολια:

    katagelies είπε... 19 Νοε 2007, 7:52:00 μ.μ.

    Το δημοσιεύσαμε και στο www.katagelies.gr

    Francis Castiglione είπε... 19 Νοε 2007, 7:59:00 μ.μ.

    Τα συλλυπητήρια μου και ζωή σε λόγου σου φίλε μου. Καλό κουράγιο και μακριά από την οικογένεια σου τέτοια κακά στο μέλλον

    Ανώνυμος είπε... 19 Νοε 2007, 8:41:00 μ.μ.

    Τα συλλυπητήρια μου   φίλε. Να το βρούμε το κτήνος και να λογοδοτήσει.

    Ανώνυμος είπε... 19 Νοε 2007, 9:11:00 μ.μ.

    ΚΡΙΜΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΔΙΚΟ,ΤΑ ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ.

    KALOGEZA είπε... 19 Νοε 2007, 9:32:00 μ.μ.

    FILE MOY YPARXOYN KAI KYKLOFOROYN ANAMESA MAS POLLA AN8ROPINA KTHNOI BOYTIROMPEMPEDES POY ME TA XRHMATA TON GONEON TOYS KANOYN OTI TOYS KAPNISEI STOYS DROMOYS.

    EINAI KATI HLI8IOI POY KYKLOFOROYN ME MAYRISMENA TA TZAMIA TOY AYTOKINHTOY,

    EINAI EPISHS KATI ALOI HLI8IOI POY EXOYN KANEI TO AYTOKHNHTO TOYS KARAGKIOZH ME TA DIAFORA POY TOYS EXOYN PROS8ESEI EPANO TOY,

    EINAI EPISHS KATI ALOI HLI8IOI POY BAZOYN TA MEGAFONA STHN DIAPASON FPRODIDONTAS TO POSO ZOA EINAI.

    AYTOI OLOI EINAI POLY EPIKINDYNOI STON DROMO DIOTI NOMIZOYN OTI KATI KANOYN KAI DEN PROSEXOYN KANENAN
    EXONTAS KANTANTISEI TOYS DROMOYS THS A8HNAS ZONIANA.

    FILE MOY TA 8ERMA MOY SYLLHPITIRIA.

    Ανώνυμος είπε... 19 Νοε 2007, 11:03:00 μ.μ.

    KALA I ASTYNOMIA POU EINAI ?? ATHANATH HELLAS!!!
    SYLLYPHTHRIA FILE .......

    Ανώνυμος είπε... 19 Νοε 2007, 11:21:00 μ.μ.

    ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ

    ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ

    Pavlos skordilis είπε... 19 Νοε 2007, 11:37:00 μ.μ.

    Να μαθευτεί με κάθε τρόπο και μέσω το θλιβερό γεγονός να δείξουν τα blogs τη δύναμη τους ώστε να αποτρέψουν στο μέλλον άλλη εγκατάλειψη που ίσως να έσωζε την ζωή κάπου άλλου!
    Κουράγιο φιλέ………….

    Panos T. είπε... 19 Νοε 2007, 11:53:00 μ.μ.

    Οτι και να πει κανεις ειναι λιγο. Κουραγιο.

    Ανώνυμος είπε... 20 Νοε 2007, 1:59:00 π.μ.

    silipitiria :(

    osoi exete fanartzides - fanopioioys konda sto spiti sas kante enan kopo.

    ypopsin: gia na tin glytosei to teras tha pei pos tin zimia tin epathe xtipontas kapio skylo 'h allo megalosomo zoo...

    eyxomai na ton vrite.
    tha to dioadoso opos mporo.
    o Aneprokopos

    Ανώνυμος είπε... 20 Νοε 2007, 5:22:00 π.μ.

    Καλό ταξίδι στον αδερφό σου και κουράγιο σε εσένα και την οικογενειά σου. Δυστυχώς φίλε μου είναι θλιβερό το περιστατικό, ότι και να πεί κανείς είναι λίγο και τα λόγια δεν καλύπτουν την απώλεια. Μ.Τ

    Ανώνυμος είπε... 20 Νοε 2007, 7:57:00 π.μ.

    Συλλυπητηρια φιλε

    Ανώνυμος είπε... 20 Νοε 2007, 11:51:00 π.μ.

    ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΑ ΣΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΤΑ ΝΕΑ ΚΑΘΩς ΚΑΙ ΣΤΟ www.madata.gr

    διαδωστε το απο στομα σε στομα, σε καθε site να αναρτηθει ωστε να μπλοκαριστει το παλιοτομαρο

    Ανώνυμος είπε... 20 Νοε 2007, 12:15:00 μ.μ.

    o Θεός να τον αναπαύσει τον αδελφό σου και να συγχωρήσει τον θύτη. Θα βρεθεί....

    nikos είπε... 20 Νοε 2007, 12:17:00 μ.μ.

    ΤΑ ΘΕΡΜΑ ΜΟΥ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΤΟ ΕΧΩ ΔΙΑΔΟΣΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ
    ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ Ο ΦΟΝΙΑΣ

    mic είπε... 20 Νοε 2007, 5:42:00 μ.μ.

    Τα θερμά μου συλληπητήρια φιλε, να ζήσετε να τον θυμόσαστε.

    DIONYSOS είπε... 22 Νοε 2007, 11:31:00 π.μ.

    Συλλυπητήρια για το παλληκάρι. Εχετε σκεφτεί πόσοι φονιάδες κυκλοφορούν στους δρόμους ανάμεσά μας λόγω τροχαίων και συνοδού ατιμωρησίας;; Να γιατί πραγματικά χρειάζονται οι κάμερες μόνο για να πιάνουν παραβιάσεις κόκκινου, κόντρες και επικίνδυνους ελιγμούς στους δρόμους της Αθήνας, είναι ο μόνος τρόπος να ελεχθεί συγκεντρωτικά και να προληφθούν τέτοια φονικά, και πρέπει να ελεγχθεί η τροχαία για το τι υλικό από παραβιάσεις ΚΟΚ ελέγχει και τιμωρεί.

    Item Reviewed: Βοηθείστε να βρεθεί ο ασυνείδητος που σκότωσε και εγκατέλειψε πεζό... Rating: 5 Reviewed By: Press- gr