• ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

    Τετάρτη, 11 Νοεμβρίου 2009

    Επιστροφή στη ΝΔ...‏

    Από τον Γιώργο Πιπερόπουλο

    Στη διάρκεια της σημερινής εκπομπής (Τετάρτη 11η Νοεμβρίου) «καλημέρα σας» του Γιώργου Αυτιά στο ALTER, στην οποία συμμετέχει καθημερινά από το στούντιο της Θεσσαλονίκης, ο καθηγητής Γιώργος Πιπερόπουλος δήλωσε ότι αποφάσισε να συμμετάσχει στις Εκλογές της 29ης Νοεμβρίου για την ανάδειξη Προέδρου στο Κόμμα της Νέας Δημοκρατίας.
    Όπως είναι γνωστό ο καθηγητής Πιπερόπουλος είχε παραιτηθεί από το Κόμμα της Νέας Δημοκρατίας μετά τις εκλογές του 1996 όταν...

    ως υποψήφιος στην Α’ Εκλογική περιφέρεια Θεσσαλονίκης είχε τιμηθεί με σχεδόν 25,000 σταυρούς προτίμησης. Στο χρονικό διάστημα που έκτοτε μεσολάβησε ΔΕΝ είχε προσχωρήσει σε κανέναν άλλο πολιτικό χώρο.
    Παρά τις επίμονες προσπάθειες του Γιώργου Αυτιά για άμεση αποκάλυψη των λόγων που τον οδήγησαν σε αυτή την απόφαση όπως και της επιλογής ΑΡΧΗΓΟΥ ο καθηγητής Γιώργος Πιπερόπουλος δήλωσε ότι θα ανακοινώσει τους λόγους καθώς και το πρόσωπο που θα ψηφίσει και, ταυτόχρονα, θα καλέσει να ψηφίσουν και οι φίλες και φίλοι του σε όλη την Ελλάδα την ερχόμενη Δευτέρα 16 Νοεμβρίου στην εκπομπή του Γιώργου Αυτιά…
    • Blogger Comments
    • Facebook Comments

    39 σχολια:

    Ανώνυμος είπε... 11 Νοε 2009, 9:01:00 μ.μ.

    vre MALAKA kathigiti giwrgo piperopoule, poso pswnio prepeina sai gia na grafeis gia to proswpo sou se 3o proswpo. Kai giati "einai gnwsto" oti efyges apo to '96? Kati tetoious malakes san ki esena exoume, mediakes metriotites, kai den kineitai tipota ston topo! Faidre!

    Ανώνυμος είπε... 11 Νοε 2009, 9:10:00 μ.μ.

    ρε ΚΑΨΑΜΠΕΛΩ.
    ΠΑΣΟΚ Κυβέρνηση έχουμε.
    ΦΤΩΧΕΥΣΑΜΕ και επίσημα σχεδόν.
    ΤΟΝ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ τον γαμάν και τον δέρνουν οι ευρωπαίοι εταίροι μας.
    ο Καθηγηταράς πάει Ν,Δ,....

    ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΟΡΝΙΟ
    ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΜΗΝΕΣ ΜΑΣ ΕΒΓΑΖΕ ΤΑ ΦΙΡΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΣΑΝ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΕ ΔΙΑΤΑΓΕΣ.
    ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΦΑΝΑΤΙΣΜΕΝΟ ΠΑΣΟΚΙΚΟ ΦΡΟΥΤΟ. Ο ....πασοκ- poisinous
    ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ?
    ΠΗΓΕ ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΕΑ ΤΑ ΧΑΜΠΕΡΙΑ !
    ΑΝΑΣΚΕΛΑ 'Η ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ ΤΟΝ ΠΗΓΑΝ ?

    Ανώνυμος είπε... 11 Νοε 2009, 9:12:00 μ.μ.

    να σε έχουν να σε χαίρονται, βλακόφατσα.

    Ανώνυμος είπε... 11 Νοε 2009, 9:15:00 μ.μ.

    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΟΛΑΕΙ ;;

    Ανώνυμος είπε... 11 Νοε 2009, 9:16:00 μ.μ.

    Καμαρώστε έναν καραγκιοζάκο, καθηγηταρά ψυχολογίας παρακαλώ... που θα συστήσει στους φίλους του σε όλη την Ελλάδα, μάλιστα να ψηφίσουν και προφανώς τι να ψηφίσουν...

    Κοπάδι με πρόβατα είναι οι άνθρωποι Πιπερόγκα;
    Και τους ελέγχεις;
    Τόσο βλάξ τσοπάνης είσαι;
    Κάποιο φλερτ με τον Καρατζαφέρη δεν υπήρξε;
    Καραγκιοζόπουλε

    the Bloopers Team είπε... 11 Νοε 2009, 9:18:00 μ.μ.



    When a man creates something special,
    he's proud to call it by it's name:


    ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

    Note:
    the stuff αβραμόπουλος, is also used as a cork on Jack Daniels whiskey barrels.


    bloopers,
    proud founders of the φελλός project.

    Ανώνυμος είπε... 11 Νοε 2009, 9:25:00 μ.μ.

    Ας τον βοηθήσει κάποιος . Κάποιος απο το συγγενικό του περιβάλλον , κάποιος φίλος του ..
    Ο άνθρωπος χρειάζεται αποτοξίνωση , από την εξάρτηση της προβολής του ..
    Κρίμα ..

    Ανώνυμος είπε... 11 Νοε 2009, 9:32:00 μ.μ.

    το πιθανότερο είναι ότι θα συμπλεύσει με αυτούς που φύγαν και ξαναγύρισαν με απαιτήσεις. Αφού μάλιστα σκοπεύει να το ανακοινώσει στην εκπομπή αυτού που ήθελε να γίνει βουλευτής και υπουργός με την Ν.Δ. ,αλλά την πολέμησε με τόσο πάθος, καταλαβαίνετε τι θα αμολήσει.

    Ανώνυμος είπε... 11 Νοε 2009, 9:49:00 μ.μ.

    ΠΟΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣ
    ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΤΟΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ ΤΗΣ ΟΙΚΟΜΕΤ ;

    Ανώνυμος είπε... 11 Νοε 2009, 9:58:00 μ.μ.

    egv νομιζα οτι το εγραψε καποιος τριτος για αυτον, αλλα ειναι ο ιδιος που το εγραψε για τον ευατο του σε τριτο προσωπο, τι διαολο τοσο μαλακας ειναι????

    Ανώνυμος είπε... 11 Νοε 2009, 10:36:00 μ.μ.

    όλα τα Λυκόπουλα μαζί για την ανανέωση του κόμματος.
    Οι τηλεακαδημαικοί αστέρες του Αυτιά .
    Τι άλλο θα ακούσουμε βρε παιδιά σ΄αυτή τη χώρα .

    Ανώνυμος είπε... 11 Νοε 2009, 10:46:00 μ.μ.

    Καλά, μιλάμε για μεγάλο νούμερο!!!
    Με τους βλαμενοπατριώτες θα πάει!!

    Δημήτρης είπε... 11 Νοε 2009, 10:52:00 μ.μ.

    Τι είναι αυτά που γρέφετε βρε ηλίθιοι;
    Κρύβεστε πίσω αππό την προβοσκίδα της ανωνυμίας και ξερνάτε όπου βρείτε;
    Καψαμπέλη ντρέπομαι για σένα.
    Κατάντησες το blog σου το χειρότερο πεζοδρομιακό στέκι.
    Δεν σέβεστε τίποτα ρε;;;;

    Δημήτρης από Γιάννενα.

    Yannis kaloyeropoulos είπε... 11 Νοε 2009, 10:54:00 μ.μ.

    Οταν διαβάζεις τα σχόλια με το τόσο χαμηλό επίπεδο τότε καταλαβαίνεις γιατί η Ελλάδα ειναι εκει που ειναι

    Ανώνυμος είπε... 11 Νοε 2009, 11:21:00 μ.μ.

    κ. καθηγητά!,

    είτε δεν έχετε συναίσθηση της μετριότητας σας (επιεικώς) είτε πρέπει να καλέσετε σε βήθεια κάποιον, επαγγελματία όμως, ψυχολόγο. Ομολογώ ότι η περίπτωση σας είναι case study....

    Ανώνυμος είπε... 11 Νοε 2009, 11:31:00 μ.μ.

    A re karagioziiiiiii

    oust

    Ανώνυμος είπε... 11 Νοε 2009, 11:51:00 μ.μ.

    «Η σημερινή συνεδρίαση του Υπουργικού Συμβουλίου συνιστά ένα χαρακτηριστικό παράδειγμα της συνέχισης της τακτικής παραποίησης της πραγματικότητας και κραυγαλέας υποκρισίας, την οποία ακολουθούν πάντοτε οι κυβερνήσεις του ΠΑΣΟΚ, αποδεικνύοντας διαχρονικά ότι δεν αλλάζουν όποια λεοντή 'εκσυγχρονισμού' και αν φορέσουν πρόσκαιρα» δήλωσε ο πρώην υπουργός Εσωτερικών και βουλευτής της ΝΔ Προκόπης Παυλόπουλος.

    Ο κ. Παυλόπουλος κατηγόρησε τις προηγούμενες κυβερνήσεις του ΠΑΣΟΚ ότι καθιέρωσαν «την ανομία, την ανισότητα, την αδικία και συνακόλουθα τις πελατειακές σχέσεις ιδίως στον τομέα των προσλήψεων» και ανέφερε ότι η κυβέρνηση Καραμανλή «ξεκίνησε να βάλει τάξη στην εξάλειψη της ομηρίας των συμβασιούχων που οι κυβερνήσεις ΠΑΣΟΚ διαμόρφωσαν, εκθέτοντας επιπλέον ανεπανόρθωτα τη χώρα στην ΕΕ».

    Ειδικότερα για την κατάργηση της προσαύξησης κατά 50% της μοριοδότησης της εμπειρίας, λέει ότι είναι όχι μόνο κοινωνικά άδικη αλλά και αντισυνταγματική, ως αντίθετη προς την αρχή της ισότητας, αλλά και αντίθετη προς τις δεσμεύσεις της χώρας για την προσαρμογή της νομοθεσίας στην κοινοτική οδηγία περί συμβασιούχων.

    DeFreJus είπε... 12 Νοε 2009, 1:08:00 π.μ.

    Ο άνθρωπος είναι ψώνιο και θα πάει με το Σαμαρά! Επικοινωνιακά τρυκ απελπισίας του Αντωνάκη μετά την παταγώδη αποτυχία της σύμπραξης με τον κύριο Τίποτα! Βρε Αντώνη, και τις κότες να βάλεις να σε στηρίξουν, αρχηγό δεν σε κάνουμε στο κόμμα που πούλησες, πρόδωσες και πολέμησες τόσο λυσσαλέα! Πάρε τους Αβραμοπιπερόπουλούς σου και πήγαινε στο καλό...

    Ανώνυμος είπε... 12 Νοε 2009, 6:44:00 π.μ.

    o Πιπεροπουλος - γνωστος ως Παπαροπουλος - ειναι σε κρεσεντο αυτοπροβολης! Θεωρει οτι ειναι γνωστο τοις πασι οτι εχει κανει εκεινο και το αλλο.. Μιλαει για τον εαυτο του στο τριτο προσωπο!!! ( χαχα ), εμφανιζεται για παπαρολογιες, μπουρδολογιες και αερολογιες στον Αυτια. Ο ανθρωπος εχει σαλταρει εντελως. Προφανως και θελει βοηθεια ειδικου. Αναλογιστειτε ( με τρομο αλλα τελικα με απογοητευση )οτι αυτη η μετριοτητα ειναι καθηγητης σε Πανεπιστημιο! Επιβεβαιωνοντας την καταντια της παιδειας μας και το ζοφερο μελλον των παιδιων μας.
    Καλω ολους τους Θεσσαλονικεις να τον μαυρισουν στις επομενες Δημαρχιακες εκλογες.. Αν και φοβαμαι οτι αφου εξελεξαν παλιοτερα Κουβελα, Κοσμιδη και τον ( απιστευτο ) Παπαγεωργοπουλο, ολα ειναι πιθανα δυστυχως.. Αιδως Παπαροπουλε! Ειναι ξεφτυλα να εκφυλιζεις την ιδιοτητα του καθηγητη. Εισαι υπερηλικας πια.. Τραβηξου και ασε τη δοξα στους νεοτερους. Σε διαβεβαιω οτι ζεις σε αυταπατη δοξας, προβολης, επιδειξης.. Βολεψε την κορη σου με τις προσληψεις ημετερων του Μειμαρακη κι ασε τα λογια τα ωραια, τα μεγαλα..

    Σημειωση: ο Ιουλος Καισαρας μιλουσε για τον εαυτο του στο 3ο προσωπο. Μηπως οι φιλοδοξιες σου - κοντα στα 70 - φτανουν στο επιπεδο του Καισαρα της Β.Ελλαδας, της Μακεδονικης Αυτοκρατοριας η δεν ξερω τι αλλο?!! Μαλλον σε καποια ψυχιατρικη κλινικη θαχεις γεραματα..

    Ανώνυμος είπε... 12 Νοε 2009, 8:01:00 π.μ.

    ΘΑ ΞΑΝΑΕΠΑΝΑΛΑΒΩ.


    ΛΑΘΟΣ ΔΡΟΜΟ ΕΠΕΛΕΞΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΛΙΣΘΑΙΝΕΙΣ ΕΤΙ !

    greeks_against_stupidity είπε... 12 Νοε 2009, 8:42:00 π.μ.

    Αυτό κι αν είναι έκπληξη. Μετά τον Ιούλιο Καίσαρα , τον Μέγα Ναπολέοντα, τον Αlain Delon , ακόμα μια μεγάλη προσωπικότητα που εκφράζεται σε τρίτο πρόσωπο. Να τα μας λοιπόν, βρε κάτι ανεξάρτητοι υποψήφιοι!!!!! Το μόνο σχόλιο που έχω να κάνω «o tempora o mores»

    Ανώνυμος είπε... 12 Νοε 2009, 8:53:00 π.μ.

    ΡΕ ΠΟΙΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ? Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΨΟΝΙΟ.-

    Ανώνυμος είπε... 12 Νοε 2009, 9:03:00 π.μ.

    Αγαπητέ κε Πιπερόπουλε,
    Κρίμα γιατί μου είχατε περάσει την εικόνα ενός πολύ σοβαρού μέλους της κοινωνίας μας (πέραν του επιστήμονα βέβαια), ενός ανθρώπου του οποίου η άποψη χρίζει αξιόλογης προσοχής και σημασίας. Ξέρετε, όταν έχουμε 99 σωστές απόψεις και 1 που να μην στέκει, αυτή η μια παρασύρει τα πάντα. Καλά με την ΝΔ βρήκες βρε άνθρωπε να συγκροτηθείς ; Εγώ θα ντρεπόμουν

    Ανώνυμος είπε... 12 Νοε 2009, 9:24:00 π.μ.

    kaloyeropoule έξω απο το χορό πολλά τραγούδια ξέρεις.
    Έλα και μείνε στο Ελλάντα κανένα χρόνο και μετά μας μιλάς για επίπεδο.
    Τραχανοπλαγιά.

    Ανώνυμος είπε... 12 Νοε 2009, 9:25:00 π.μ.

    Στη δεύτερη φάση της επιτήρησης- τη λεγόμενη και φάση της «διαπόμπευσης»- εισέρχεται από σήμερα η Ελλάδα, με απόφαση της Κομισιόν. Προηγήθηκαν τα δύσκολα Συμβούλια Γιουρογκρούπ και Εcofin, χθες και προχθές, όπου η Ελλάδα βρέθηκε στο στόχαστρο τόσο για τα στατιστικά της στοιχεία όσο και για τα... δημόσια οικονομικά της που βρίσκονται ένα βήμα πριν από τη χρεοκοπία

    ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ PAPAROPOULO ΚΛΠ ΠΑΠΑΡΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΑΡΓΑΡΑ

    Θεσσαλονικιός είπε... 12 Νοε 2009, 11:23:00 π.μ.

    Κύριε Πιπερόπουλε
    σε πόσες ''επιτροπές'' του Υπουργείου Μακεδονίας Θράκης έχετε συμμετάσχει ;

    Ανώνυμος είπε... 12 Νοε 2009, 11:41:00 π.μ.

    ωχ ωχ κι άλλος κύριος καθηγητής στη ΝΔ.

    Ανώνυμος είπε... 12 Νοε 2009, 1:15:00 μ.μ.

    Μην τον βρίζετε, παιδιά. Δικός μας είναι. Σαμαρά ψηφίζει.

    Ανώνυμος είπε... 12 Νοε 2009, 3:20:00 μ.μ.

    Ποιος τον χέζει αυτόν;

    Ανώνυμος είπε... 12 Νοε 2009, 3:43:00 μ.μ.

    ΕΙΣΑΙ ΔΕΞΙΟΣ;
    ΑΠΟΔΕΙΞΕ ΤΟ!
    Άρπαξες ΑΔΙΑΝΤΡΟΠΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΥΠΩΣ μια θέση STAGE κινούμενος εν κρυπτώ, χρησιμοποιώντας την κομματική σου ταυτότητα, εις βάρος του οποιουδήποτε που θα την ήθελε και αυτός με άλλες ισότιμες διαδικασίες, προσδοκώντας μονιμότητα έστω και αν δεν προβλέπετε, από την ίδια την ΣΥΜΒΑΣΗ ΠΟΥ ΥΠΕΓΡΑΨΕΣ, και τώρα σου λένε στα τσακίδια τα κομματόσκυλα του Πασόκ, που ευαγγελίζονται κανονικές, αδιάβλητες, και με διαγωνισμούς προσλήψεις μην κωλώνεις!
    Διαμαρτυρήσου! Γράψε την αντίθεση σου παντού, κατέβα στους δρόμους, βγες στα κανάλια, κάνε την παρουσία σου αισθητή, δεν είσαι όποιος όποιος, ΕΙΣΑΙ ΔΕΞΙΟΣ!
    Δεν είσαι η πλέμπα που μπορεί και περιμένει άθλιες δημοκρατικές διαδικασίες πρόσληψης, δώστους το να το καταλάβουν ότι μια πρόσληψη στο Δημόσιο απαιτεί ευλυγισία, τσαμπουκά, πέρασμα πάνω από τα πτώματα των μοιρολατρών, που ονειρεύονται κανονικούς διαγωνισμούς, δεν είναι παίξε γέλασε, με αυτήν σου την κίνηση αποδεικνύεις ότι έχεις φαντασία, δύναμη, πρωτοβουλία, όλα δηλαδή για να είσαι ένας επιτυχημένος υπάλληλος για το καλό των συμπολιτών σου!
    Δεν σου ανανέωσαν την σύμβαση που εσύ υπέγραψες ότι θα έχει διάρκεια 5,10, 15, 20, μηνών;
    Μην κωλώνεις, ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΉΣΟΥ!
    Απαίτησε να σε πάρουν ΜΟΝΙΜΟ, ΟΧΙ STAGE KAI ΚΟΥΡΑΦΕΞΑΛΑ,
    Μ Ο Ν Ι Μ Ο!
    Σου κατάργησαν την ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ που μέσω αυτής και της ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗΣ, στον επόμενο ΜΑΙΜΟΥ, διαγωνισμό θα είχες στρογγυλοκάτσει στην μονιμότητα; ΑΓΩΝΙΣΟΥ!
    Δώσε τους να καταλάβουν ότι με τους ΔΕΞΙΟΥΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ!
    Σου λένε δηλαδή ότι οι άλλοι, η πλέμπα της εργατικής τάξης εκτός STAGE ΔΗΜΟΣΙΟΥ, Η ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΠΛΟΙ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ; Δείξε τους εσύ αντράκι μου τα αρχίδια σου, και συ κοπελιά το μουνί σου με μια πολύ μαλακισμένη αντρική χειρονομία, και πέστους ότι εκεί έχετε γραμμένη την υπόλοιπη εργατιά!
    Μην αφήσετε τα πράγματα στην τύχη τους, αγωνιστήκατε, φιλήσατε κατουρημένες ποδιές για αυτή τη θέση και τώρα θα την παραδώσετε αμαχητί; Ο Χ Ι !
    Σας λένε ότι με τις συνεχείς ανανεώσεις που κάνατε δεν αφήνατε περιθώρια για άλλους εργαζόμενους να αποκτήσουν εμπειρίες; Πείτε τους ΝΑΙ ! Το κάναμε για το καλό της Ελλάδας, για το καλό της Πατρίδας μας, για το καλό της Οικογένειας, για το καλό της Εκκλησίας!
    Τώρα θα μου πείτε τι δουλειά έχουν όλα αυτά με τις απατεωνιές που κάνατε; Πέστε τα εσείς και ότι κολλήσει!

    Ανώνυμος είπε... 12 Νοε 2009, 4:30:00 μ.μ.

    Γελοίος όπως ο καθρέπτης του.

    Ανώνυμος είπε... 12 Νοε 2009, 4:30:00 μ.μ.

    γιατί είναι είδηση;
    θα μας πεί για το ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΉ της κόρης του από το παράθυρο στο ΥΕΘΑ, ΠΟΥ ΕΚΚΡΕΜΜΕΙ στον ΑΣΕΠ;

    Ανώνυμος είπε... 12 Νοε 2009, 5:22:00 μ.μ.

    Όπως μου έχει εξηγήσει η γυναίκα μου η οποία είναι Θεσσαλονικιά,οι Θεσσαλονικείς ψηφίζουν τον Ψωμιάδη και υποστηρίζουν τον Πιπερόπουλο ακριβώς γιατί είναι καραγκιόζηδες και μαλάκες.
    Καταλάβατε ή θέλετε εξήγηση από την διπλωματική υπηρεσία του ΥΠΕΞ για να ερμηνεύσετε αυτό που μόλις σας έγραψα ;

    stelios είπε... 12 Νοε 2009, 7:27:00 μ.μ.

    Τα σημερινά χάλια στα Ελληνικά πανεπιστήμια οφείλονται σε καθηγητές σαν τον κ. Πιπερόπουλο, τον Αλογοσκούφη, τον Παυλόπουλο κ.λ.π.
    Δεξιάρες του κερατά.

    Ανώνυμος είπε... 12 Νοε 2009, 10:35:00 μ.μ.

    Δεν έχετε σοβαρότητα κ.καθηγητά;Τι ύφος είναι αυτό που βγαίνετε και μας πουλάτε μούρη;Δουλειά δεν έχετε άλλη ,απ' το να βγαίνετε κάθε μέρα στα κανάλια;Τι μας ενδιαφέρει εμάς τι ψηφίζετε;Θέλετε να μας κατευθύνετε;Ποιός είστε να μας δίνετε οδηγίες;Δεν κοιτάτε την στραβωμάρα σας;Φαντασμένοι άνθρωποι.Τι να πεις,αρρωστημένοι χαρακτήρες,γέρος άνθρωπος.Που είναι η σοφία στο ξεροκέφαλό σας;Γίνεστε όλοι οι όμοιοί σας γραφικοί.

    Ανώνυμος είπε... 12 Νοε 2009, 10:58:00 μ.μ.

    θα του βάλουμε πιπέρι στο στόμα του κ.Πιπερόπουλου με αυτά λέει.Δεν είναι καλά λόγω ηλικίας.Σκέψου αυτούς που ζητούν την επαγγελματική του συμβουλή ,τι παθαίνουν οι άνθρωποι.

    Ανώνυμος είπε... 13 Νοε 2009, 12:43:00 π.μ.

    μπα , σημερα ξυπνησατε και μασ λετε οτι στα πανεπιστημια διδασκουν δεξιοι?
    χα χα χα...
    ΕΛΕΕΙΝΟΙ ΠΑΣΟΚΟΙ , ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ Η ΔΕΞΙΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ....

    Ανώνυμος είπε... 13 Νοε 2009, 12:55:00 π.μ.

    Ε ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ! Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΑΤΗ ΣΤΙΣ 30-11-09 ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΥΦΗΣΤΑΜΕΝΗ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΑΠΟΣΤΑΤΗ ΑΝΤΩΝΑΚΗ.ΠΑΡΤΟΥΖΕΣ ΑΠΟΣΤΑΤΩΝ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΜΑ.

    Ανώνυμος είπε... 13 Νοε 2009, 4:54:00 μ.μ.

    11 Νοε 2009 9:15:00 μμ


    ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ ,ΑΥΤΟΣ ΠΑΝΤΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ,ΜΕ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑ.

    Item Reviewed: Επιστροφή στη ΝΔ...‏ Rating: 5 Reviewed By: Press- gr