Μία μεγάλη δοκιμασία περνά ένας γιατρός του νοσοκομείου Λαμίας, καθώς πλέον βρίσκεται διασωληνωμένος στη ΜΕΘ, καθώς βρέθηκε θετικός στον κορ...
![](https://1.bp.blogspot.com/-wAMrtysuZJ4/X_X5DKEdzXI/AAAAAAAA2lM/BkDPu4as4jYFgfhjitN16j439zG1KymgQCLcBGAsYHQ/s16000/lamia----------fec0e70a9d657afc6548d0d9a658b16a_L.jpg)
Μία μεγάλη δοκιμασία περνά ένας γιατρός του νοσοκομείου Λαμίας, καθώς πλέον βρίσκεται διασωληνωμένος στη ΜΕΘ, καθώς βρέθηκε θετικός στον κορονοϊό.
Σύμφωνα με το lamiareport.gr, ο γιατρός είχε εκδηλώσει τα πρώτα συμπτώματα στις 28 Δεκεμβρίου, με αποτέλεσμα να εισαχθεί στην κλινική κορονοϊού του νοσοκομείου, ενώ στις 5 Ιανουαρίου χρειάστηκε να διασωληνωθεί στη ΜΕΘ.
Επιπλέον, μαζί με τον γιατρό νόσησε και όλη του η οικογένεια, με τη σύζυγο και τα τέσσερα παιδιά τους να βρίσκονται στην Κλινική covid, έχοντας παρουσιάσει συμπτώματα της νόσου.
Δεν υπάρχουν σχόλια
ΠΡΟΣΟΧΗ! Την ευθύνη για το περιεχόμενο των σχολίων φέρει αποκλειστικά ο συγγραφέας τους και όχι το site. Η ανάρτηση των σχολίων μπορεί να έχει μια μικρή χρονική καθυστέρηση