Zoder Υπό τη παρουσία της υφυπουργού κοινωνικής συνοχής και οικογένειας κας Μαρίας Κεφάλα, έλαβε χώρα η εκδήλωση της ΔΑΠ ΝΔΦΚ Ιωαννίνων με...
Υπό τη παρουσία της υφυπουργού κοινωνικής συνοχής και οικογένειας κας Μαρίας Κεφάλα, έλαβε χώρα η εκδήλωση της ΔΑΠ ΝΔΦΚ Ιωαννίνων με θέμα "το δερματικό γήρας και τα μπότοξ". Τα πραγματικά προβλήματα που απασχολούν σήμερα την ελληνική κοινωνία, τα έχει λύσει άλλωστε η κα. Κεφάλα.
Δεν υπάρχουν σχόλια
ΠΡΟΣΟΧΗ! Την ευθύνη για το περιεχόμενο των σχολίων φέρει αποκλειστικά ο συγγραφέας τους και όχι το site. Η ανάρτηση των σχολίων μπορεί να έχει μια μικρή χρονική καθυστέρηση