Γιώτα Χουλιάρα Η φωτογραφία που σήμερα έχει κάνει το γύρο του διαδικτύου και δείχνει δύο πρότυπα, δύο σπουδαίους ανθρώπους. Αυτοί οι σύγχ...
![](https://1.bp.blogspot.com/-LytSLnzTZsE/YQHmDNvl3EI/AAAAAAABEqQ/9xi1F4dr9goHY_C5ZehQIKjgfeUowaoywCLcBGAsYHQ/s16000/227298104_4331462870222121_3998019542146638536_n.jpg)
Γιώτα Χουλιάρα
Η φωτογραφία που σήμερα έχει κάνει το γύρο του διαδικτύου και δείχνει δύο πρότυπα, δύο σπουδαίους ανθρώπους. Αυτοί οι σύγχρονοι ήρωες έχουν ονοματεπώνυμο και είναι ο Kimon Pantelides και η Stephanie Kollintzas της Ομάδα Εθελοντών Δασοπυροσβεστών Διασωστών.
Άξιοι.
Φωτογραφία Yiannis Kapatsos
Δεν υπάρχουν σχόλια
ΠΡΟΣΟΧΗ! Την ευθύνη για το περιεχόμενο των σχολίων φέρει αποκλειστικά ο συγγραφέας τους και όχι το site. Η ανάρτηση των σχολίων μπορεί να έχει μια μικρή χρονική καθυστέρηση