Συναγερμός έχει σημάνει σε αστυνομία, πυροσβεστική και 7η ΕΜΑΚ, για τον αεροπτεριστή που αγνοείται στην περιοχή του νομού Βοιωτίας. Σύμφων...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjhyApEMeMHd1GBFrlCV0I4c9lj8YIsi08TsEp0ENJiXJ2g5hSbrcuEkXo4lse3uj0kcopf7xLtXykRR2cWQRcxrAEydzBaU3DHtYWxt0zF7cm-zMGJf-yNMTqFsvz-bApTT-cOWA/s16000/02-1024x576.jpg)
Συναγερμός έχει σημάνει σε αστυνομία, πυροσβεστική και 7η ΕΜΑΚ, για τον αεροπτεριστή που αγνοείται στην περιοχή του νομού Βοιωτίας.
Σύμφωνα με τις πληροφορίες του LamiaReport πρόκειται για 43χρονο Έλληνα, ο οποίος μαζί με έναν φίλο του πέταξε στις 10:30 το πρωί του Σαββάτου στην περιοχή της Αράχωβας.
Ο φίλος του προσγειώθηκε κανονικά στο σημείο που έπρεπε, δυστυχώς όμως ο δεύτερος αεροπτεριστής δεν έφτασε ποτέ στο σημείο και αγνοείται, αφού δεν απαντά όλες αυτές τις ώρες ούτε στο τηλέφωνο.
Λίγο πριν τις 15:00 μεσημέρι ενημερώθηκαν οι Αρχές και ξεκίνησαν οι έρευνες από αστυνομία, πυροσβεστική, ενώ κλήθηκε να συνδράμει και η 7η ΕΜΑΚ από τη Λαμία.
Δεν υπάρχουν σχόλια
ΠΡΟΣΟΧΗ! Την ευθύνη για το περιεχόμενο των σχολίων φέρει αποκλειστικά ο συγγραφέας τους και όχι το site. Η ανάρτηση των σχολίων μπορεί να έχει μια μικρή χρονική καθυστέρηση