dimitra★ Στηρίζουμε και συμμετέχουμε στην πορεία για την υπεράσπιση των βουνών • Δευτέρα 11/12 στις 19.00, Μοναστηράκι ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΣ ΦΥΣΗΣ ΤΗ...
Στηρίζουμε και συμμετέχουμε στην πορεία για την υπεράσπιση των βουνών • Δευτέρα 11/12 στις 19.00, Μοναστηράκι ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΣ ΦΥΣΗΣ ΤΗ ΛΕΗΛΑΣΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΓΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Δεν υπάρχουν σχόλια
ΠΡΟΣΟΧΗ! Την ευθύνη για το περιεχόμενο των σχολίων φέρει αποκλειστικά ο συγγραφέας τους και όχι το site. Η ανάρτηση των σχολίων μπορεί να έχει μια μικρή χρονική καθυστέρηση