𝐏𝐫𝐨𝐤𝐚𝐥𝐢𝐩𝐭𝐢𝐤𝐚 "Συγχαρητήρια " σε όλους , δεχθήκαμε μπροστά απο την Κυπριακή σημαία να προπορεύεται η κυρία με την μαν...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhrXKNJyDuRfQIIdsAmtyu-wSj9qz0AyZh3abLAkEsxCY2euQ44_HAxiqygXAk4k3n2YXqJ80lKllGgAw3HLeH6e08IN2Hc5cOKWt6n2aCX3HxVWK24KNu2vr0LVM4T3AGS0QIReUG4VCa1vKg_Ky6M0xYsCJtoeuzLA68CNOwZ12dNR-XVKhkmgg/s16000/GGOZnDGXAAArY1S.jpg)
𝐏𝐫𝐨𝐤𝐚𝐥𝐢𝐩𝐭𝐢𝐤𝐚
"Συγχαρητήρια " σε όλους , δεχθήκαμε μπροστά απο την Κυπριακή σημαία να προπορεύεται η κυρία με την μαντήλα φέρουσα πινακίδα Güney Kıbrıs ( Νότια Κύπρος ) και δεν τα παρατήσαμε να φύγουμε.
Partitionist forces of the pseudo state.
— 100%Cypriot (@George80937782) February 13, 2024
Come to your senses.
Istanbul 2024 pic.twitter.com/VGM5AOW29o
Δεν υπάρχουν σχόλια
ΠΡΟΣΟΧΗ! Την ευθύνη για το περιεχόμενο των σχολίων φέρει αποκλειστικά ο συγγραφέας τους και όχι το site. Η ανάρτηση των σχολίων μπορεί να έχει μια μικρή χρονική καθυστέρηση